Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Jüri Ratase facebook

Nii peaminister kui president korraldavad nüüd üksteise võidu virtuaalseid maakonnavisiite. Peaminister Jüri Ratas külastas Võrumaad.

Ratas andis sotsiaalmeedias teada järgmist:

Võrumaalased said koroonaviiruse leviku kontrolli alla, kinnitavad nii viimaste päevade tervisenäitajad kui ka tänased videovestlused sealsete omavalitsustega. Võru linna ja Setomaa, Rõuge, Võru ning Antsla valdade esindajad kinnitasid, et on saavutatud piisav selgus ja stabiilsus, mille najal on võimalik eriolukorraga tervenisti toime tulla.

Suurimaks väljakutseks on kehtivate piirangute järjepidev täitmine. Aina rohkem aitavad nende järgimist tagada elanikud ja ettevõtted, näiteks juhtides tähelepanu reeglitele ja kasutades isikukaitsevahendeid. Nüüdseks valdavaks on muutunud arusaam, et piiranguid tuleb leevendada järk-järgult ega riskirühmi ohtu seadmata. Samas võtmes arutasime, kuidas oleks koolilastel ja õpetajatel kõige parem õppeaastat lõpetada.

Oli heameel kuulda, et omavalitsustel on olemas enamasti kõik vajalik praeguse olukorraga toimetulekuks ja edeneb koostöö riigi ning erasektoriga.

Kommentaarid

Viimased uudised