Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

laskesuusatamist

Tehvandi spordikeskuses algab teisipäeval laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja viimane etapp, kuhu korraldajad ootavad umbes 300 sportlast 32 riigist.

Võistlust korraldava Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni presidendi Aivar Nigoli sõnul saabub Otepää osavõistlusele tavapärasest rohkem sportlasi, sest tegemist on hooaja viimaste sõitudega, kus jagatakse välja ka karikasarja võidutrofeed.

„Meil on tegemist finaaliga, kus jagatakse välja ka gloobused ehk auhinnad ja selguvad parimad ka hooaja kokkuvõttes,” rääkis Nigol Lõunaeestlasele. „Tullakse ikkagi karikasarja võidu eest võitlema.”

Konkurents saab võistlustel tema hinnangul olema väga tugev.

„Tundub, et venelased on väga tugeva koosseisuga, loomulikult sakslased, prantslased, ka itaallastel tasuks pilku peal hoida,” soovitas Nigol. „Viimasel ajal on ka austerlased väga tublisti esinenud ja loomulikult kõik meie naaberriigid.”

Eesti koondis tuleb Otepääl välja koosseisus: Kauri Kõiv, Johan Talihärm, Tarvi Sikk, Jüri Uha, Hans Kristen Rootalu, Regina Oja, Kristel Viigipuu, Grete Gaim ja Mari Uha.

Esimene start antakse kolmapäeval ning võistluste lõpetamine on pühapäeval. Võistlused on pealtvaatajatele tasuta.

Vaata videolugu Otepäält.

Arved Breidaks

Viimased uudised