Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Indrek Ladva

Savekate Otepää Jooksutuur toimub sellel aastal 1.-3. juunil ning pakub spordihuvilistele põnevust ja eneseületamist. Juba traditsiooniks kujunenud Otepää Jooksutuuri nimisponsoriks on sellel aastal ehitusfirma Savekate OÜ.

Järjekorras juba neljandat korda toimuv jooksutuur toimub harjumuspärastel maalilistel Otepää kuppelmaastiku radadel. Reedel, 1. juunil, joostakse Tehvandi ringil 10 km, laupäeval, 2. juunil, Pühajärvel 17,2 km ja pühapäeval, 3. juunil, Käärikul Kekkoneni rajal 15 km, ühtlasi toimub Käärikul ka jooksutuuri raames 5. Kekkoneni jooks.

„Kõik jooksusõbrad on oodatud Eesti ühele omanäolisemale jooksule, kus kolma päevaga on võimalik kirja saada maratoniaeg,“ sõnas jooksu üks korraldajatest Margus Mäll MTÜ-st Otepää Üritused. „Tasub tulla koos kogu perega, kuna tuuri raames on meil nii mõndagi põnevat ja huvitavat kavas!“

Otepää jooksutuur on valitud kõigil toimumisaastal Marathon100.com jooksuportaalis üheks Eesti parimaks jooksuvõistluseks. Osalejad on kiitnud korraldust ning põnevaid radu.

Savekate Otepää Jooksutuuri korraldab MTÜ Otepää Üritused, toetavad: Savekate OÜ, Denor Ehitus OÜ, ProBuilding OÜ, GMP Clubhotel ja Otepää vald.

 

Viimased uudised