Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jaanuarikuus algatatud Cheetose maisikrõpsude kampaania „Chester kingib sooja  pesa“ raames koguti kokku ligi 10 000 eurot Viljandi ja Lõuna-Eesti haiglate toetuseks.

Kogutud summa eest kingib PepsiCo Eesti Cheetose egiidi all Lõuna-Eesti Haiglale Billibed fototeraapia süsteemiga beebivoodi ja Viljandi Haiglale Bilicocoon fototeki. Need beebipesad kindlustavad vastsündinutele turvalise elu alguse. Haiglate vajadused selgitati välja koostöös Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga.

Kõik Cheetose krõpsupakkide ostjad andsid oma panuse vastsündinutele vajalike tarvikute ostmiseks, sest iga paki ostult läks 5 senti haiglate toetamiseks.

„Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond sai loodud eesmärgiga, et kõikjal Eestis oleks tagatud turvaline sünnitusabi. Õnneks on häid inimesi ja ettevõtteid, kes meie eesmärgi täitumisele soovivad südamest kaasa aidata ning on valmis ulatama abikäe just Eesti väiksematele sünnitusosakondadele, kelle tänutunnet on raske sõnadesse panna,” võttis Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht Mary Teras kokku aparaatide vajalikkuse. „Iga selline annetus aitab nendel sünnitusosakondadel pakkuda veel kvaliteetsemat ning ema-lapse suhet toetavamat sünnitusabi, mida väikesed osakonnad sageli endale lubada ei saaks. Cheetose brändi tiimi soov teha head aitab kaasa imelise soovi täitumisele nagu ema ja lapse võimalus viibida koos, teineteise armastavas läheduses ka siis, kui beebi oma esimestel elupäevadel aparaatide lisatuge vajab.”

Eesti 100 raames loodud kampaania keskendus uute ilmakodanike elu kindlustamisele. Lõuna-Eesti Haiglale antakse fototeraapia beebivoodi pidulikult üle 10. mail ja Viljandi Haiglale Bilicocoon fototekk 11. mail.

Viimased uudised