Jalgpalliklubi Lootos naiskond alistas meistriliiga üleminekuturniiri laupäevases avavoorus Tartu Tammeka naiskonna 2:0.

Lootos asus kohtumist 19. minutil Hanna Rästa väravast juhtima ning 33. minutil lõi Ave-Lii Laas seisuks 2:0. Teisel poolajal oli Lootosel võimalusi edunumbrit suurendada, kuid seisuga 2:0 kohtumine ka lõppes.

Võit tõstis Lootose esmakordselt liigatabelis kuuendale kohale. Vahe eespool asuva JK Tallinna Kaleviga on 7 punkti. Punktiga jääb maha Tartu Tammeka. Tabeli lõpetab Noortekoondis.

Põhiturniiri järel jätkuvad mängud kahes grupis ning tabeli alumised neli võistkonda kohtuvad omavahel kaks korda, et selgitada välja järgmise hooaja Meistriliiga koosseis.

FC Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, Kristel Kotkas, Keidi Käis, Astrid Erik, Merili Tamm, Katrin Piirimaa, Liisi-Anete Mark, Kristin Kukli, Sandra London, Ave-Lii Laas(k), Hanna Rästa (87`. Kirta Talgre). Pingil: Kirta Talgre, Keitlyn Metsmaa, Getter Lepp, Keiju Planken; treener: Kaido Kukli.

Naiskonna järgmine kohtumine seisab ees juba 6. septembril kui karikasarjas mängitakse Sakus sealse Sportingu naiskonda vastu.