lootos

Jalgpalliklubi Lootos naiskond alistas pärast suvepausi jätkunud meistriliiga mängudes laupäeval Tartu SK 10 Premium tulemusega 1:4.

Kambja staadionil toimunud mängus asus Lootos Sandra Londoni 15. minutil ja Hanna Rästa 33. minutil löödud väravatest 2:0 juhtima. 39. minutil lõid vastased ühe värava tagasi, aga Ave-Lii Laasi poolt 42. minutil lisatud värav viis vaheajale 3:1 eduseisus põlvakad.

Teisel poolajal jätkus võrdne mäng, aga skoori tegi vaid Lootos, kui 80. minutil oli täpne vahetusest sekkunud 15-aastane Keiju Planken.

FC Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, Kristel Kotkas, Astrid Erik, Merili Tamm, Katrin Piirimaa, Kirta Talgre (k), Liisi-Anete Mark, Kristin Kukli, Sandra London (87’. min Katariina Kinnunen), Ave-Lii Laas, Hanna Rästa (75’. min Keiju Planken). Pingil: Johanna Luik, Keitlyn Metsmaa, Katariina Kinnunen, Keiju Planken.

Meistriliigas on Lootosel kirjas kuus punkti, millega ollakse eelviimasel seitsmendal kohal. Tabelit juhib Pärnu JK 33 punktiga, teisel kohal on FC Flora 27 punktiga ning kolmas Tartu SK 10 Premium 18 punktiga.

Järgmine kohtumine toimub 29. juulil kui kell 16 võõrustatakse Lootospargis JK Tallinna Kalev naiskonda.