Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Placent Activ

Ilumaailm on tooteid välja töötades äärmiselt loominguline. Otsides tõhusaid koostisosi kosmeetikatoodetesse, toimub ilutööstuses pidev innovatsioon.

Kuna informatsiooni on palju, muutub ka tarbijaskond üha teadlikumaks selle osas, mida kasutada oma nahal ja juustes või tarbida seespidiselt. Soovitakse, et ilutooted oleksid võimalikult naturaalsed ning tootjad püüavad tarbija soovidega kaas minna. Seega aina enam vahetatakse kunstlikud ehk sünteetilised ained looduslikku päritolu koostisosade vastu välja.

Kalasoomused ja teolima toovad ilu

Lisaks harjumuspärastele looduslikele koostisosadele nagu kookosõli või aaloe, on avastatud, et sinu ilu nimel toimivad tõhusalt ka mitmed üllatava päritoluga ained.

Teo limast saadav ekstrakt sisaldab proteiini, glükoolhappeid ja elastiini. Väidetavalt on sellel eritisel nahka taastav ja noorendav mõju ning sisaldub kallihinnalisemates näokreemides.

Lambavilla rasv ehk lanoliin on üsna tavapäraseks koostisosaks kreemides, meigieemaldajates ja huulepulkades. Nahale kandes vähendab lanoliin selle karedust ja on üleüldiselt pehmendava toimega.

Kalasoomused on toredalt läikivad ja nii leiavadki need tee dekoratiivkosmeetikasse, et tekitada sädeluse efekti. Näiteks kasutatakse neid huulepulkades, küünelakkides ja lauvärvides.

Kukekannustest on ammutatud nooruse eliksiiriks tituleeritud hüaluroonahpet, ainet, mida toodavad ka inimkehad. Rikastades oma nahka aga lisa hüaluroonhappega, suudab see paremini säilitada niiskust, et sinu väljanägemine oleks siledam ja nooruslikum. Tänapäeval valmistatakse ainet aga laboritingimustes taimsetest komponentidest.

Platsenta on ilutööstuses üha enam populaarsust koguv koostisosa. Seda kasutatakse mitmetes toodetes, nagu vananemisvastased näokreemid, kuid kõige rohkem leiab see kasutust juuksehooldustoodetes. Avastatud on, et just loomadelt pärinev platsenta on imelise mõjuga juustele.

Kahjutu loomadele, kasulik inimestele

Rääkides täpsemalt platsentast ja selle kasutamisest juuksehooldustoodetes, tuleb kummutada mõningaid müüte. Sageli arvatakse, et juuksekasvu ergutavates toodetes sisaldub vaala platsenta. Teatud juhtudel on see tõsi, kuid austusest väljasuremisohus vaalade vastu on leitud selle ainulaadse toimeaine tootmiseks ka teisi allikad. Näiteks Placent Activ juuksehooldustooted sisaldavad Kesk- ja Ida Euroopa riikides kasvatatud veiste platsentat, mis on ühtlasi ka tõhusam ja toitainete rikkam. Oluline on märkida, et platsenta kogumisprotsess on loodud nii, et seeloomi ei kahjusta. Kuna üsas olev loomalaps ei tarbi platsentavarusid täies mahus ära, saab allesjäänud toitained pärast emaslooma poegimist ilutööstuses ära kasutada. Inimorganismile on platsenta ekstrakti kasutamine täiesti ohutu – platsentas sisalduv hormoonide tase on viidud niivõrd madalale, et inimese hormoonsüsteemi see tasakaalust välja ei vii ning puudub igasugune negatiivne mõju.

Platsenta-ekstraktil on kolm olulist kasutegurit eelkõige siis kui mureks on juuste väljalangemine. See stimuleerib peanaha vereringet ja ergutab seeläbi juuste kasvu, toidab ja tugevdab juuksesibulat. Nii ongi Placent Activ loonud platsenta ampullid juustele, juuksekasvu ergutavad palsami ja šampooni ning juuksevitamiinid. Sarnaselt juustele mõjub platsenta ka ripsmetele, nii ongi loodud karvakasvu kiirendav ripsmeseerum. Platsentas endas on võtmekomponentideks ohtralt valku, hormoone, kasvufaktoreid, vitamiine ja muid kasulikke aineid. Koosmõjus teiste Placent Activ toodetes sisalduvate komponentidega nagu biotiin, aminohapped ja siidiproteiin, on tulemuseks kaunid, tugevad ja pikad kiharad. Tooteid kombineeritult kasutades näed positiivseid muudatusi kiirelt, vaid kahe nädalaga.

Viimased uudised