Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Politsei

Häirekeskus sai täna laupäeval, 14. oktoobril kella 14.50 ajal teate, et Tallinna-Narva maanteel Viru-Nigula vallas Kõrkkülas põrkasid kokku sõiduautod Infiniti ja Audi.

Õnnetuses hukkus Audit juhtinud 53-aastane mees. Tema kõrval istunud naine sai raskelt viga ja viidi haiglasse.

Infinitis oli kokku neli inimest, kes kõik viidi haiglasse: autot juhtinud 43-aastane mees, tema kõrval istunud 44-aastane mees, taga istunud 39-aastane naine ja 7-aastane tüdruk.

Räägib Jaanus Murakas, Ida prefektuuri operatiivjuht:

„Esialgsetel andmetel juhtus raske liiklusõnnetus, kui Tallinnast Jõhvi poole liikunud sõiduauto Audi kaldus vastassuunda ja põrkas seal kokku sõiduautoga Infiniti. Mis asjaoludel Audi vastassuunda kaldus, seda on praegu veel vara öelda, oleme asjaolude väljaselgitamiseks alustanud kriminaalmenetlust. Õnnetuse toimumise ajal oli tugev tuul ja vihmasadu.

Ilmad on viimastel nädalatel olnud heitlikud ja tuulised ja on olnud ka juba öökülma. Muutlik ilm ja järjest rohkem pimenevad õhtud teevad teeolud kindlasti keerulisemaks, palun kõikidel liiklejatel sellega arvestada ja oma sõidustiil vastavalt sellele valida.”

Õnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud suurim sõidukiirus on 90 km/h. Liiklus oli pärast õnnetust mõlemas suunas suletud ja avati kella 17 paiku.

Siin on pildid õnnetusest:

Viimased uudised