Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuigi Itaalia ise on pannud karantiini vaid riigi põhjaosas asuvad omavalitsused, kus on tuvastatud koroonaviirus, sulgevad end Itaalia eest teised riigid, kus soovitatakse vältida reisimist Itaaliasse.

Itaalia naabrid Kreeka ja Horvaatia on juba peatanud kooliekskursioonid Itaaliasse, Horvaatia valitsus on hoiatanud reisimise eest Itaaliasse, vahendab Corriere della Sera.

Prantsusmaal pannakse Itaalia reisilt tulnud lapsed alustuseks karantiini, koos nendega, kes saabuvad Hiinast, Hong Kongist, Macaost, Singapurist ja Lõuna-Koreast.

Bosnia ametivõimud Sarajevos soovitavad vältida Itaaliasse reisimist. Bosnia piirivalve ei lase sisse itaallasi ja kontrollib kõiki neid, kes saabuvad Itaaliast. Samad meetmed on Hiina, Iraani ja Lõuna-Korea suhtes.

Ainult Austria on teatanud, et ei sulge piiri Itaaliaga, aga seda vaid praegusel hetkel. Iisrael on aga teatanud, et ei soovita inimestel Itaaliasse sõita.

USA pole veel Itaaliat ohupiirkonnaks kuulutanud, erinevalt Hiinast, aga näiteks Mauritiusel keelati Itaalia turistidel lennukist väljumine.

Kommentaarid

Viimased uudised