Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tartu vallavanem Jarno Laur sndis teada, et tänase päeva jooksul on lisandunud koroona viirusele positiivse testi andnud hoolealuseid Tabivere Sotsiaalkeskuses.

Laur edastas sotsiaalmeedias järgmise info:

Et vältida kuulujutte, kus nakatunud on juba rohkem inimesi kui asutuses elanikke, annan lühiülevaate olukorrast. Reedel toimunud laustestimisel andis positiivse näidu üks hoolealune, täna tuli hospitaliseerida neli hoolealust, kellest vähemalt kahel on testitud viirus. Seega saan kinnitada vähemalt kolme hoolealuse puhul positiivset testi, veel kahe tulemusi ootame. Paraku on kaks hooldekodu töötajat andnud testimisel samuti positiivse tulemi. Lisaks on täna halva enesetunde tõttu töölt kõrvaldatud üks töötaja.

Homme hommikul toimub Tabivere Sotsiaalkeskuses kordustestimine kõigile töötajatele ja hoolealustele. Oleme ennetava meetmena sulgenud samas hoones tegutseva lasteaia. Selle asja puhul tahan südamele panna, et karantiinis olijad tõesti seda ka oleksid, samuti järgiksid kõik teised distantsi, valla menetleja ja politsei kontrollivad 2+2 reegli järgimist, aga ka kaubandusasutusi kehtestatud reeglite täitmise osas. Teiseks palun Sotsiaalkeskusele appi inimesi, kes soovivad eakaid aidata ja haigestunud personali asendada.

Olgem terved!

Kommentaarid

Viimased uudised