Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kanaaridel Tenerife saarel leiti koopast mõrvatuna 39-aastane saksa naine ja tema 10-aastane poeg. Naise ja poja otsingud algasid pärast seda, kui Adeje linnakese juurest leiti 6-aastane nuttev poiss.

Poiss toimetati ametivõimude valve alla, kus ta rääkis tõlgi vahendusel, kuidas oli põgenenud oma isa eest, kes tappis mägedes ema ja venna. Lapsel oli õnnestunud mägedest välja pääseda, vahendab El Pais.

Pere 43-aastane isa peeti teisipäeval kinni kahtlustatuna mõrvades, aga ta keeldus ütlemast, kus naine ja poeg olid. Pärast suuri otsinguid leiti naine ja poja surnukehad koopast Teide vulkaani lähedalt. Ohvritelt leiti jälgi vägivallast.

Ema ja kaks last olid saabunud esmaspäeval Tenerifele kohtuma saarel elava sakslasest isaga. Vanemad olid lahku läinud, aga teo motiivi kohta puudub info.

Detenido un hombre tras denunciar su hijo de cinco años la desaparición de su madre y su hermano en Tenerife

Un hombre ha sido detenido este miércoles en el municipio de Adeje (Tenerife) por la desaparición de su mujer y un hijo de ambos de 10 años, después de que el otro hijo, un niño de cinco años, consiguiera escapar y relatar los hechos.

Viimased uudised