Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Isamaa Erakonnaga liitub Kohila vallavanem ja enam kui 20-aastase rahvusvahelise autotööstuse kogemusega Allar Haljasorg.

„Kohilas mõistetakse, et Eesti riigi ja rahva jõukus põhineb tööstusel. Vallavanemana näen igapäevastes vestlustes ettevõtjate tahet elavdada majandust ja investeerida regionaalsesse arengusse. Kahjuks näen ka seda, kuidas pahatihti takerdub see tahe bürokraatiasse,” sõnas Haljasorg.

Ta lisas: „Praegune valitsus on otsustanud Eesti inimesi ja ettevõtteid koormata maksude, tasude ja erinevate koormiste tõusudega ning vaatamata valimiste eel antud lubadustele aina suureneb kohustus kulutada aega ja raha paberimäärimiseks. Ma ei näe võimalust, et senisel teel jätkates väljuks Eesti seitse kvartalit väldanud majanduslangusest. Seepärast langetasin otsuse liituda Isamaaga, kes pakub valitsuse majandusvaenulikule poliitikale positiivset alternatiivi.”

Isamaa esimehe Urmas Reinsalu sõnul on tal hea meel, et Haljasorg on otsustanud erakonnaga liituda. „Viimase kahe kuuga on Isamaaga ühinenud üle 80 inimese, kes näevad vajadust riiklikuks kursimuutuseks. Isamaaga on oodatud liituma kõik mõistlikud inimesed, kes jagavad meiega samu väärtusi ning tugeva ettevõtluskeskkonna ja regionaalarengu eest seisev Allar on sellest hea näide,” ütles Reinsalu.

„Kohila on Eesti üks tegusamaid valdu ja viimased kaks aastat Allari juhtimisel on siia toonud mitmeid suuri investeeringuid, mille vald on suunanud elu- ja looduskeskkonna parendamisse. Üheskoos saame olla eeskujuks ka teistele Eesti omavalitsustele,” sõnas omalt poolt Isamaa Raplamaa piirkonna juht ning Kohila vallavolikogu esimees Heiki Hepner.

Viimased uudised