Eesti meistrivõistlustel käsipallis mängiti meistriliiga avaringi viimane kohtumine. Viimsis sai kõrgema seltskonna uustulnuk Põlva Coop jagu kohalikust HC Viimsi/Tööriistamarketist 35:31 (17:15) ning noppis nii juba hooaja neljanda võidu. Viimsilased jätkavad kahe võidu ja viie kaotusega.

Viimsi viskas kohtumise avavärava, ent tosina minuti järel olid külalised kolme väravaga peal – 8:5. Siis tegi kodumeeskond 4:0 spurdi ja Anti Lanno viis Viimsi jälle 9:8 ette. Kalmer Musting Coopi peatreenerina võttis aja maha ning peagi hakkas kaalukauss külaliste poole kalduma.

Kaotusseisult 12:14 hoidis Coop vastaseid üle kuue minuti kuival, viskas ise viis väravat ja oli uuesti kolme tabamusega ees. Avapoolaja lõpul jäid põlvalased kahe mehega vähemusse, kuid läksid puhkepausile 17:15 eduseisus. Mihkel Muld ja Tõnis Kase olid visanud viis väravat, Viimsi toetus kogenud meestele, sest nii Tarmo Ulla kui Aleksander Oganezovi arvel oli neli tabamust.

Võõrustajad tulid riietusruumist isukalt ja jõudsid peagi viigini 18:18. Coop jäi jälle vähemusse ning Priit Poks ja Otto Karl Kont viisid Viimsi 21:19 ette. Mustingu järjekordse time-out’i järel toimus aga murrang ja kümme minutit hiljem oli Coop peal 29:23! Viimsi jõudis veel kolme värava kaugusele, ent mitte lähemale ning Coop sai 35:31 võidu.

Võitjate poolel viskas Kase üleplatsimehena 8, Mathias Rebane lisas 6, Muld, Andreas Rikken ja Alfred Timmo 5 väravat. Kaotajatest olid täpsemad Oganezov 7 ning Kont ja Poks 5 tabamusega. Meistriliiga teine ring algab kahe nädala pärast.