Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva serviti

Põlva Serviti sai laupäevases Balti liiga kodumängus raske võidu Kaunase Granitas-Karysi üle, samas kui teised Eesti klubid pidid leppima kaotusega.

Poolajale mindi Põlvas kodumeeskonna ühepunktises kaotusseisus (12:13), kuid mängu suutis Põlva klubi 27:26 võita.

Serviti jaoks oli tegemist alanud aasta esimese mänguga ning peatreener Kalmer Mustingu sõnul oldi ootamatult roostes.

„Tegime palju pallikaotusi ja tervikuna oli mäng nii-öelda toores. Oli tunne, nagu oleks tegu hooaja algusega. Granitas esines muidugi hästi,” tunnistas Musting käsipalliliidu pressiteenistuse vahendusel.

Serviti parimana viskasid Hendrik Varul ja Raiko Rudissaar 5 väravat. Sander Sarapuu, Kristjan Muuga, Henri Sillaste ja Üljo Pihus lisasid 3, Roman Aizatullov ja Anatoli Tšeslov 2 ning Henri Hiiend ühe tabamuse. Vastasest oli parim Vaidas Drevinskas 6 väravaga.

„Teisel poolajal kosusime ja võrdses mängus võinuks kaalukauss nii ühele kui teisele poole kalduda,” sõnas Musting. „Saime nende pommitaja Drevinskase paremini kinni kui sügisel ja õnneks viskas ta viimastel sekunditel kiirrünnakust palli meie väravast mööda. Saime tabelisse raske, aga väga tähtsa võidu.”

Teistes Balti liiga mängudes jäi HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alla A-alagrupi liidrile Zaporožje ZTR-ile 25:30 (13:15) ning Viljandi HC kaotas Minski SKA-le 17:25 (10:11).

Pühapäeval mängib Põlva Serviti kodusaalis Vilniuse VHC Šviesa vastu.

Lõunaeestlane

Viimased uudised