Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Käsipalli Balti liigas vandus Põlva Serviti alla tiitlikaitsja Riihimäe Cocksile, kaotades soomlastele ka alagrupi esikoha.

Serviti ei saanud alguses minema, ent jõudis poolajavileks 15:14 eduseisu. Teisel poolajal oli aga Cocks tugevam ja noppis 31:26 võidu, vahendas käsipalliliidu pressiteenistus.

„Et nii tugevat tiimi nagu Cocks võita, peaksime tegema ideaalilähedase mängu,” sõnas Serviti peatreener Kalmer Musting. „Täna [laupäeval] mängisime korralikult, aga mitte ideaalselt. Teisel poolajal libises Cocks eest ja ehkki korraks saime vahe minimaalseks, enamaks jõudu ei jätkunud.”

Põlvalaste kasuks viskas Sergei Ljubtšenko 6, Henri Sillaste ja Anatoli Tšeslov 5, Sander Sarapuu, Kristjan Muuga ja Martin Grištšuk 2 väravat, Hendrik Varul, Raiko Rudissaar, Roman Aizatullov ja Siivo Sokk lisasid ühe.

Tiitlikaitsja poolel tegid enim skoori leegionärid Vitali Nenita (9) ja Juri Lukjantšuk (8), ent Musting nägi ka teistel suurt rolli. „Nico Rönnberg tegi meile palju pahandust, eriti just kohtumise algul. Cocksil on võimas koosseis ja pole üllatav, et nad EHF-i karikal alagrupifaasi jõudsid,” lisas Musting.

Cocks tõusis võiduga B-alagrupi tabelis Servitist mööda. Soome meistril on täisedu 6 punkti ja üks mäng varuks, Servitil on 5, Dobele Tenaxil 3 ning Kaunase Granitas-Karysil ja Vilniuse VHC Šviesal 2 punkti.

Lõunaeestlane

Viimased uudised