Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva serviti

Põlvas nädalavahetusel peetud Eesti käsipalli karikavõistluste finaalturniiri võitis koduklubi Serviti, kes oli finaalmängus 32:30 üle põlisest rivaalist Kehrast.

„Esimesel poolajal olime üsna pehmed,” selgitas Serviti peatreener Kalmer Musting klubi kodulehel. „Vastaste tugevused ja nõrkused olid küll teada, kuid me ei kasutanud neid enda kasuks ära ja leidsime kohe mängu alguses ennast keerulisest olukorrast.”

Ta kiitis mängijate tugevat vaimu, sest vaatamata raskele algusele suudeti siiski mäng enda kasuks pöörata.

„Vaatamata sellele, et olime vahel 3-4 väravaga tagaaja rollis, ei lõpetanud me võitlust. Kindlasti tuleb kiita väravavaht Denis Lõokest ja hea vaimuga meeskonda, kes ei andnud alla ning võitlesid lõpuni,” lisas Musting.

Abitreener Rein Suvi märkis, et esimene poolaeg oli raske, kuna vastased said kiirrünnakuid Servitist märkimisväärselt rohkem.

„Meie saime esimesel poolajal vaid kaks kiirrünnakut, mida on ilmselgelt vähe. Vajasime liidrit, kes tõmbaks meie poolt mängu käima,” selgitas Suvi. Poolajal rääkisime riietusruumis üle olukorrad nii kaitse kui ka ründefaasis, kus tuleb käituda rohkem distsiplineeritumalt ning seda mängijad ka tegid, mis kajastus ka teise poolaja numbrites.”

Serviti eest viskas Henri Hiiend 7 väravat, Sander Sarapuu arvele jäi 6 väravat, Hendrik Varul, Henri Sillaste ja Anatoli Chezlov lisasid 4, Kristjan Muuga 3, Raiko Rudissaar ning Roman Aizatullov 2 väravat.

Lõunaeestlane

Foto: Põlva Serviti

Viimased uudised