Eesti käsipallimeistrivõistluste meeste meistriliigas ollakse valmis play-off’ideks. Viimases vaheturniirivoorus alistas Aruküla/Audentes SK Tapa 20:18 (10:10). Võidud said viimastes mängudes kirja veel HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja HC Tallinn.

Tugevaima vaheturniiri viimases mängus võõrustas HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Põlva Coopi ja sai avapoolajal kiirelt eest. 6:14 kaotusseisus pausilt tulles näitasid noored põlvalased võitlusvaimu ning suutsid kümne minutiga vahe kolme peale mängida – 18:15.

Kehralased panid kodusaalis paremuse siiski maksma ning võitsid 31:23. Ukrainlane Dmõtro Jankovski viskas üleplatsimehena kümme väravat, Abdel Djalil Machou lisas kuus ja Nikita Jermaševitš viis. Coopi poolel sai Mathias Rebane kirja viis ning Mihkel Muld ja Alfred Timmo neli tabamust.

Aruküla/Audentes sai hooaja teise võidu ning tõusis viie punktiga tabelis seitsmendaks, jättes SK Tapa kolme silmaga 8. kohale.

Vaheturniiril sai kuuenda järjestikuse võidu HC Tallinn, alistades HC Viimsi/Tööriistamarketi 37:17 (16:11). Pealinlastel said käe valgeks kõik 12 väljakumängijat, neist Marko Slastinovski kaheksa, Enrico Anton kuue ja Robin Oberg viie tabamusega. Teisel poolajal vaid kuus väravat visanud viimsilaste parimatena jäi Otto Karl Konti arvele kuus ja Priit Poksile neli tabamust.

Meistriliiga põhi- ja vaheturniiri parim väravakütt oli Marko Slastinovski (HC Tallinn) 131 väravaga. Talle järgnesid Vahur Oolup (SK Tapa) 114, Tõnis Kase (Põlva Coop) 109, Hendrik Varul (Põlva Serviti) 93, Otto Karl Kont (HC Viimsi/Tööriistamarket) 93 ja Kaimar Lees (Tapa/Tallinn) 91 tabamusega.

Juba järgmisel nädalal alustatakse veerandfinaalidega, mis mängitakse kahe võiduni. Kui otsustava kohtumise normaalaeg peaks lõppema viigiga, tuleb mängimisele üks lisaaeg ehk kaks korda viis minutit ning kui ka selle lõppedes on seis viigiline, järgneb karistusvisete seeria.