Eesti meistrivõistluste teises liigas mängiv Võru Helios alistas laupäeval koduväljakul Tallinna FC Ararat TTÜ tulemusega 2:0, olles nüüd kaotuseta mänginud juba kuus kohtumist järjest.

Mäng algas kodumeeskonnale paljutõotavalt, kui 8. minutil viis Jürgen Kolk võrukad mängu juhtima (pildil).

Teisel poolajal realiseeris Andre Ojala penalti ning sellega kirjutas Helios pärast nädalatagust viigimängu kontosse kolm punkti juurde.

„Mäng ei olnud kergete killast,” nentis Heliose peatreener Jaanus Vislapuu. „Kuigi vastane asetseb tabeli lõpus, on teises liigas kõik mängud enamjaolt ikkagi võrdsed ja juhtuda võib mida iganes.”

„Meie poolt ei olnud just hooaja kõige ilusam mäng,” jätkas Vislapuu, „aga rõhusime teatud momentidele, mis meil kohati ka hästi välja tulid ja lõpuks edu tõid.”

Koduse võiduga säilitas Võru Helios Eesti II liiga põhja/ida piirkonnas kolmanda koha. Konkurents liigatabeli tipus on väga tihe, sest esineliku meeskondi lahutab üksteisest kõigest üks punkt ning iga libastumine võib hooaja kokkuvõttes kalliks maksma minna.