Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

lootos

IV liigas mängiva Põlva jalgpalliklubi Lootos meeskond purustas pühapäevases kodumängus 15:1 Viljandi JK Tulevik IV võistkonna.

Esimese väravani jõuti Martin Adusoo tabamusest juba 2. minutil ning paar minutit hiljem lisas Andre Kukk teise. Tihedam väravasadu algas 15. minutil, kui Priit Rahuelu lõi mängu esimese värava, millele Adusoo lisas 16. ja 18. minutil veel kaks väravat.

Esimese poolaja lõpuks oli tablool seis 10:0, millest Adusoole kuulus 5 väravat (s.h üks penalti) ning kübarani oli jõudnud ka Rahuelu. Veel skooris esimese poolaja 41. minutil Sten-Markus Meekler.

Teisel poolajal jätkasid 50. ja 52. minutil väravate vahe kasvatamist vastavalt Adusoo ja Rahuelu, Ranno Liivago seadis 57. minutil seisuks juba 13:0. Viimase kahe Lootose värava eest hoolitses Rahuelu, kes sai mängus kirja kokku kuus väravat, nagu ka 52. minutil välja vahetatud Adusoo.

Viljandi ainsa värava lõi 87. minutil Markel Utsal.

Aegade suurim võit

Pühapäevane võit tõstis Lootose meeskonna IV liiga Lõuna tsooni tabeli liidriks. Lähimaks jälitajaks on Valga FC Warrior, kellel samuti kolmest mängust kolm võitu, kuid parem väravate vahe annab liidrikoha Põlvale.

Klubi teatel löödi Lootose meeskonna poolt Lootospargis viimati nii ohtralt väravaid 2005. aasta 7. mail, kui 13:0 alistati Tartu FC Metec.

Meeskond mängis koosseisus: Remi Oper, Sander Sellis, Helander Vist, Jürgen Juks (52′. Rene Oper), Reigo Käis, Ranno Liivago, Sten-Markus Meekler, Andre Kukk (33′ Villu Damon Pentsa), Tauri Kolk, Martin Adusoo (52′. Freddy Help), Priit Rahuelu. Pingil: Carlos Mathias Vaher, Freddy Help, Villu Damon Pentsa, Rene Oper, Arned Parman. Treener: Margus Nemvalts.