Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

helios võru

Eesti meistrivõistlustel II liiga põhja/ida piirkonnas mängiv Võru FC Helios lõpetas kuuest võõrsilmängust koosneva seeria nelja võidu ja kahe kaotusega, mis annab klubile enne laupäevast esimest kodumängu liigas kolmanda koha.

„Hetkeseis on hea – 12 punkti võõrsilmängudest on isegi pisut rohkem, kui hooaja alguses lootsime. Samas alati tahaks veel rohkem,” rääkis Võru Heliose tegevjuht ja peatreener Jaanus Vislapuu Lõunaeestlasele.

Hooaeg algas heaendeliselt 18. märtsil, kui 0:2 alistati Kohtla-Järve JK Järve duubel. Teises voorus saadi kirja 2:0 kaotus Narva United FC-lt, millele järgnes kolm järjestikust võidumängu: Lasnamäe FC Ajax 2:4, Tallinna FC Ararat TTÜ 0:1 ja Maardu Linnameeskonna duubel 0:1.

Viimatises mängus pühapäeval jäi Võru meeskond 2:1 alla Tallinna JK-le Legion.

Esimene kodumäng

Kuus järjestikust võõrsilmängu olid tingitud asjaolust, et kevadistes märgades oludes polnud klubil kodukamaral kusagil mängida – nõuetele vastav kunstmuruväljak maakonnas puudub.

Nüüd on Eesti liigasüsteemis kõrgeimal tasemel mängiv Võrumaa klubi alustamas ka kodumänge ning 29. aprillil ollakse Võru linnastaadionil vastamisi Tallinna JK-ga Piraaja, kes liigatabelis asub Heliosest koht madalamal.

„Viimased mängud on näidanud, et meil on probleeme teisel poolajal keskpositsiooni mängijatega,” nentis Vislapuu. „Usun, et kui kodumängudes on koosseisus rohkem mängijaid ja tekib rohkem võimalusi roteerida, siis suudame olla ka edukamad.”

Kuna samal päeval tähistab klubi ka sünnipäeva, ootab Vislapuu meeskonnalt võitu ja rohkearvulist publikut. „Esimeses kodumängus soovime muidugi kindlalt kolme punkti ja vähemalt 300 inimest meie sünnipäevapeole. Usun, et tuleb võimas mäng võimsa emotsiooniga,” sõnas ta.

ARVED BREIDAKS

Viimased uudised