Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Pärast seda, kui Eesti endine president Toomas Hendrik Ilves alustas Eesti-vastast trollimist, on paljud inimesed imestunud ja üllatunud. Mõned ei usu, et president võib midagi sellist teha.

President aga jätkab oma kriitikute halvustamist. Üks inimene kirjutas presidendile: „Täie tõsidusega imestan, et sinusugune rootslane oli kunagi president.” Toomas Hendrik Ilves vastas talle: „IQ vist 87.”

Arvatakse, et need Eesti-vastased sissekanded on joobes peaga kirjutatud. Üks teine inimene kirjutab: „Ärmaonu vist purjakil jälle.” Kolmas inimene arvab, et Ilves teeb omast arust Trumpi.

Üks neljas inimene kirjutab: „Käitub nagu emotsionaalselt ülesköetud naine.”

Sekkunud on isegi välismaalsed. Üks taanlane kirjutab, et Ilves on „kukk, kellele meeldib, kuidas Euroopat aafrikaste ja araablaste poolt vägistatakse”.

Viies inimene on üles pannud räp-loo president Ilvesest, mis endisele presidendile ei meeldi – ta lubas kommentaatori ära kustutada.

Selle peale on märgitud: „Tänapäeva maailmas üsna jõhker väide… mis ühelt poolt annab tunnistust mingist „võimupositsioonist” ning seejärel sealt positsioonilt väita, et teine inimene „kustub”. Oeh, kui see tõesti on päris Ilvese twitter, siis tegemist on räige ajupesuri ja oma rahvast vihkava inimesega.”

„Selline inimene esindas meid,” kirjutab üks inimene.

toomas hendrik ilves on Twitter

IQ vist 87: https://t.co/UN0oBenHZ7

Viimased uudised