Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Venemaal Sverdlovski rajoonis Nižneserginskajas oli traagiline juhtum, kus 22-aastane naine suri vahetult pärast sünnitust, kui kogenematu meditsiinitöötaja tal platsenta nabanöörist tirides jõuga välja sikutas.

Naine oli näinud just oma last, kui ta röögatas valust, kui talt platsenta välja rebiti. Naine langes pärast seda koomasse, tal jäi süda seisma ja ta suri. Asja kohta on algatatud kriminaalasi, vahendab Daily Mail.

Naise isa ütles, et talle oli öeldud, et platsenta ei tulnud pärast sünnitust välja. Ämmaemand oli kutsunud arsti, kes oli kogenematu ja tiris platsentat nabanöörist jõuga. Naine oli röökinud valust, aga arst ei teinud sellest välja.

Perel on tuttavad samas haiglas tööl ja nemad olid andnud politseile tunnistusi. Platsenta jõuga rebimine põhjustas suure verejooksu, sünnitaja langes koomasse ja suri.

Naist taheti viia helikopteriga suuremaasse haiglasse, aga ta oli transportimiseks liiga nõrk. Surma põhjuseks pandi valust tekkinud šokk. Lapse isa viis lapse pärast sündi teise haiglasse, kuna sünnituse käigus oli lapse kael viga saanud. Kui isa tagasi tuli, siis selgus, et naine oli surnud.

Naisega tegelenud arst lasti lahti ja asja kohta algatati kriminaalasi. Haigla peakirurg ütles aga, et arstid polnud süüdi, kuna naisel oli emakas sissepoole pöördunud. Seda juhtub, aga harva. Enne surma oli värske ema last näinud ja naeratanud.

Kommentaarid

Viimased uudised