Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrkpalli Eesti naiste karikavõistluste veerandfinaalis võttis Famila/Võru VK kolmapäeva õhtul kodusaalis vastu 1:3 kaotuse Tartu Ülikool/Eeden naiskonnalt.

Mäng algas Võru poolt vaadates kerge ebakindlusega, mis viis TÜ/Eedeni juhtima ning esimese geimi võitsid külalised kindlalt 25:18.

Teises geimis olid võrulannad juba paremini mängus ning punkt-punkti tagaajamises hoiti kerget eduseisu. Geimi lõpus suutsid ülikoolilinna piigad aga järgi võtta, mööduda ning võtta geimivõit 28:26.

Kolmas geim kuulus punktidega 25:21 Võrule. Head hoogu ei jätkunud paraku kauaks, sest neljandas geimis kujunes mäng üsna ühepoolseks ning Tartu võitis selle 25:13.

„Mina olen rahul,” kinnitas Famila/Võru VK treener Raivo Jeenas pärast mängu Lõunaeestlasele. Kuigi kodus tuli vastu võtta kaotus, olid vastasnaiskonna mängijad Jeenase sõnul vanemad ja kogenenumad.

Karikavõistluste veerand- ja poolfinaalides selgub edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes. Kui mõlemad võistkonnad võidavad ühe kohtumise, määrab edasipääseja punktide arv, kus 3:0 ja 3:1 võit annavad kolm punkti ja 3:2 edu võitjale kaks ning kaotajale ühe punkti. Võrdsuse korral mängitakse edasipääseja selgitamiseks kuldne geim.

Naiste karikale on kokku kuus pretendenti. Mullused finalistid Kohila VK/E-Service ja TTÜ/Tradehouse tagasid endale automaatselt koha poolfinaalis. Famila/Võru VK vs TÜ/Eeden vastasseisu võitja läheb poolfinaalis vastamisi Kohilaga ning TTÜ/Tradehouse saab vastase paarist Audentes SG/Noortekoondise vs Tallinna Ülikool.

Vaata pilte kolmapäevaõhtusest kohtumisest.