Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tänasest alustasid koostööd Sihtasutus heategevusfond Minu Unistuste Päev ja Eesti suurim munatootja, Eggo brändi all munasid tootev DAVA Foods Estonia. Spetsiaalselt Eesti 100. juubeliks toodetud eripartii, Eggo Peomunade iga karbi ostult annetab ettevõte 5 senti Minu Unistuste Päeva fondi.

DAVA Foods Estonia juhatuse esimees Vladimir Sapožnini sõnul panustavad nad ühiskonda küll ühelt poolt kodumaise munatootmisega ja kvaliteetse toodanguga, teisalt soovitakse anda võimalus ka midagi muuta ja inimestele tagasi anda. „Heategevusorganisatsioon Minu Unistuste Päev on kahtlemata ääretult olulise ja tähelepanuväärse missiooniga ettevõtmine, millesse Eesti suurimal munatootjal on au panustada,“ ütles Sapožnin. Ta lisas, et ettevõtte jaoks on oluline aidata kaasa unistuste eluviimisele lastel, keda Minu Unistuste Päev oma fondiga toetab.

Minu Unistuste Päeva tegevjuhi Kristiina Gabor-Mägi sõnul on see esmakordne võimalus tutvustada fondi tegevust läbi kodumaise toote ja olla nähtav suuremates kaubanduskettides. „Usume, et antud koostöö aitab tõsta inimeste teadlikust ja valmidust toetada Eesti haigete laste emotsionaalset tervist, sest iga laps väärib oma unistuste päeva! Kutsume üles hankima Eggo Peomune, sest sedasi kingime rõõmu haigetele lastele ja nende lähedastele, mida nad väga vajavad,” sõnas Gabor-Mägi.

Eggo Peomunad, mille iga karbi ostuga toetatakse Minu Unistuste Päeva fondi, on müügil 2018. aasta lõpuni.

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv heategevusorganisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja hingejõudu. Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Ülikooli Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et rõõmustada kõiki haigeid lapsi üle Eesti. Nende haiglate arstide poolt valitakse välja lapsed, kes vajavad kõige enam oma ellu jõudu, usku ja julgustust.

DAVA Foods Estonia on Eesti suurim munatootja, kes toodab aastas kokku ca 65 miljonit kanamuna. DAVA Foodsile kuulub Tallinna külje all Lool Eesti suurim farm kuue kanalaga, milles hetkel on kokku 300 000 kana.

Kommentaarid

Viimased uudised