Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva tervisekeskus

Reede päeval oli omapärane juhtum Põlvas, kus Tartu poole väljunud bussis hakkas mehel paha ja bussijuht sõitis otse Põlva Haigla EMO-sse.

Bussis olnud Põlva mees Jaak Madismäe kirjeldas juhtunut sotsiaalmeedias järgmiselt:

Tahan avaldada tänu bussijuhile, kes nähtavasti päästis eaka mehe elu. Reedel, 18. jaanuaril Põlvast kell 14:00 Tartu poole startinud liin nr 91
Räpina – Leevaku – Mooste – Põlva – Vastse-Kuuste – Tartu juht võttis veel viimasel hetkel bussi peale eaka mehe, keda bussi peale jõudes tabas terviserike.

Bussjuht peatas Tartu ringil bussi ja üks reisijatest hakkas Häirekeskust teavitama. Kuivõrd suhtlus Häirekeskusega venis pikale ja mehe seisund hakkas halvenema, otsustas bussijuht otse Põlva kiirabi ukseni sõita, hüppas bussist EMO-sse ja kutsus meedikud. Kardan, et pikem venitamine abisaamisega oleks võinud lõppeda fataalselt.
Bussijuht käitus, nagu laevakapten, võttis vastutuse ja päästis inimese elu.

Sama päeva hommikul sõitsin Ülenurmest Põlvasse liiniga 99B, mis läbib ka Kiidjärve – Taevaskoja lõigu, mis tundus mulle küll absoluutselt hooldamata. Vaatamata tõsisele uisuväljale suutis ka see bussijuht anda endast parima, tegemata ühtegi liigutust, mis oleks võinud ohustada reisijate elu ja tervist.

Kommentaarid

Viimased uudised