Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Viimased erakondade populaarsusuuringute tulemused näitavad, et hakkab toimuma murrang ning küsimus on ainult selles, kas see ka kinnistub, ütles Kantar Emori uuringuekspert Aivar Voog reedel ERR-i veebisaates.

„Uuringutulemused peegeldavad, et mingid vanad kinnistunud positsioonid on hakanud murduma. Kas need kinnistuvad ei tea, aga mingi murdehetk saabunud,” ütles Voog ning lisas, et sellist turbulentsust erakondade reitingutes pole ammu olnud. Tema sõnul tekitas sellise muutuse 2003. aastal Res Publica ja 2015. aastal Vabaerakond, aga nende populaarsuse tõus jäi suhteliselt lühidaks.

ERR-i tellitud Kantar Emori uuringu reedel avaldatud tulemuste kohaselt tõusis Isamaa oktoobris 19 protsendi suuruse toetusega Reformierakonna kannule teisele kohale, samas kui eestlastest toetajaid kaotanud Keskerakond langes viiendaks ja jääb nüüd alla ka Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale.

Toimetuselt:

30 prossa Isamaal enne Europarlamendi valimisi ei tohiks olla mingi probleem – alternatiivi tänasele Eestile on hädasti vaja, sest rahvas vaesub.

Viimased uudised