Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

apotheka

Eesti vanim apteegikett, kes omab ka Eesti ainsat Netiapteeki, avas nüüd naha tervisele keskenduva ilukaubamaja ehk Apotheka Iluteegi, mida saab külastada aadressil Iluteek.ee.

„Kuna Eestis polnud veel sellise hingusega ilukeskkonda, kust saaks südamerahuga osta tooteid, teades et need on nahasõbralikud, otsustasimegi luua Apotheka Iluteegi. Siia on kogutud sarjad, mis lähtuvad naha heaolust,” rõhutas Apotheka juhatuse liige Marika Pensa.

„Kuna ka huulepulk, kreem või silmapliiats võib sisaldada nahavaenulikke kemikaale, võib selliste toodete kasutamine kaasa tuua nahaprobleemid ja allergiad. Iluteeki tooteid valides ei jälgi Iluteegi sortimendijuhid mitte reklaami vaid toodete koostisosi. Kreemil ja kreemil on vahe, ka huulepulk ja jumestuskreem võivad olla nahka niisutavad ja turgutavad,“ ütles ta.

Apotheka Iluteegist leiab laia valiku apteegikosmeetikat, loodustooteid ning dermadekoratiivkosmeetikat. Kõik esindatud kaubamärgid on kiitnud heaks kogemustega nahaeksperdid ja apteekrid,“ sõnas Marika Pensa. „Sobiva ja nahasõbraliku toote peaks leidma nii inimene, kes soovib hoolitseda igapäevaselt oma naha tervise eest, kui ka see, kellel on vaja saavutada efektne õhtu-look,“ lisas ta.

„Iluteegist leiab ka põneva iluvitamiinide ja toidulisandite valiku, mis keskenduvad just neile iluainetele, mida söögilaualt vajalikes kogustes sageli kätte ei saa. Iluteeki külastavad inimesed võivad kindlad olla, et tooted toidavad ja toetavad nahka. Õnnelik nahk on kõige ilusam.“

Iluteegis pakutakse Avene, BioNike, Bioderma, Babe, Ducray, dr. Hauschka, Eucerini, It’s Skin’i, Klorane, Novacleari, La Roche-Posay, Sesderma, Skinloversi, Vichy ja teiste kaubamärkide tooteid. Kindlasti on tootevalik ka aja jooksul laienemas.

Aasta lõpuni on Iluteegis paljud tooted kuni 33 protsenti soodsamad.

Foto: Pixabay

Viimased uudised