Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Robert Täht. Foto: Gertrud Alatare

Pühapäeval, 6. jaanuaril Tartus toimunud Eesti rahvuskoondiste Euroopa meistrivõistluste valikmängude vaheajal kuulutati välja 2017/2018 hooaja parimad võrkpallurid, treenerid, kohtunikud ja sekretärid. Parimaks naisvõrkpalluriks valiti teist aastat järjest rahvusnaiskonna rünnakuliider Kertu Laak, kes mängib klubivõrkpalli Soomes Salo LP Viesti ridades. Parimaks meesvõrkpalluriks valiti juba kolmandat aastat järjest rahvusmeeskonna liider Robert Täht, kes liikus sel hooajal Poola liigast Türki Izmiri Arkasesse.

Parima treeneri autasu pälvis Andrei Ojamets, kel jääb selja taha ülimalt pingeline, ent emotsioonide- ja tiitliterohke periood rahvusnaiskonna ning Tartu Ülikool/Eedeni naiskonnaga ja Bigbank Tartu meeskonnaga.

Parim noorvõrkpallur on neidudest Jade Šadeiko (SK Duo), noormeestest valiti parimaks Albert Hurt (Võru SK). Neist esimene teeb juba tegusid ka naiste seas TÜ/Bigbanki ridades, teine aga Credit24 Meistriliigas Selver Tallinna ridades.

Rannavõrkpallis osutusid noortest parimaks Eva Liisa Kuivonen/Marily Lass ja Märt Tammearu/Timo Ander Lõhmus, täiskasvanutest Heleene Hollas/Liisa Soomets ja Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar.

Eesti parim mees- ja naisvõrkpallur selgus treenerite, spordiajakirjanike ja rahvahääletuse tulemuste liitmisel. Rahvahääletus toimus teist aastat järjest Postimehe veebiportaalis.

Kõik nominendid:

„Aasta naisvõrkpallur” nominendid

Kaisa Bahmatsev (TÜ/Eeden), Eliise Hollas (Terville´i Florange), Ingrid Kiisk (TÜ/Eeden), Kadi Kullerkann (Yesil Bayramic), Liis Kullerkann (Pariisi St. Cloud), Kertti Külm (TÜ/Eeden), Kertu Laak (Salo LP Viesti), Kristiine Miilen (St-Raphael), Kristel Moor (TTÜ/Tradehouse), Julija Mõnnakmäe (WTS Solna Wieliczka), Liis Noormets (TÜ/Eeden), Kristi Nõlvak (TTÜ/Tradehouse), Eliisa Peit (AS Monaco), Nette Peit (Volley Köniz, Volley Lugano), Anu Ennok (Pfeffingeni Sm´Aesch), Anna Kajalina (ASD Teodora Casadio).

„Aasta meesvõrkpallur” nominendid

Andri Aganits (Montpellier Volley), Kristo Kollo (Schönenwerdi Volley), Ardo Kreek (Pariisi Volley), Silver Maar (Pärnu VK), Mart Naaber (TÜ/Bigbank), Hindrek Pulk (Saaremaa VK), Keith Pupart (Lubini Cuprum), Siim Põlluäär (Saaremaa VK), Andrus Raadik (Pielavesi Sampo), Rait Rikberg (Meneni Par-ky, TÜ/Bigbank), Timo Tammemaa (Maaseiki Noliko), Renee Teppan (Trentino Volley), Kert Toobal (Rennes Volley), Henri Treial (CEZ Karlovarsko), Robert Täht (Lubini Cuprum), Oliver Venno (Ankara Maliye Piyango).

„Aasta parim naisvõrkpallur”                           

Kertu Laak

„Aasta parim meesvõrkpallur”          

Robert Täht

„Aasta naistetreener ja meestetreener“ nominendid

Andrei Ojamets (TÜ/Eeden ja Bigbank Tartu), Marko Mett (TTÜ/Tradehouse), Argo Arak (TLÜ), Urmas Tali (Saaremaa VK), Avo keel (Pärnu VK).

„Aasta parim treener”                           

Andrei Ojamets

„Aasta noorvõrkpallur”          

Noormeeste nominendid

Silver Maar (Põltsamaa SK), Albert Hurt (Võru SK), Mihkel Varblane (Tallinna VK), Timo Ander Lõhmus (Tallinna VK), Märt Tammearu (Pärnu SK), Mart Toom (Põltsamaa SK), Sten Vahtras (Tallinna VK), Siim Tammearu (Pärnu SK), Devin Põlluste (VK Duo), Karlo Remy Kallend (Rakvere SK), Tarvo Täht (Võru SK), Alex Saaremaa (VK Duo).

Neidude nominendid

Jade Šadeiko (SK Duo), Johanna Maar (SK Tats), Maria Säästla (SK Tats), Siiri Mari Sikk (SK Duo), Greete Hollas (Võru SK), Pille-Triinu Maiste (Tallinna VK), Marcella Raud (VK Täht), Annabel Huik (Võru SK), Kertu Kollo (SK Duo), Marily Lass (Tallinna VK), Karolin Prõhhid (Pärnu SK), Nathalie Anett Haidla (Tallinna VK).

„Aasta parim noorvõrkpallur”                          

Jade Šadeiko (SK Duo)

Albert Hurt (Võru SK)

„Aasta parim noorte rannavõrkpalli paar”  

Eva Liisa Kuivonen / Marily Lass ja Märt Tammearu / Timo Ander Lõhmus

„Aasta noortetreener”            

Liina Kais (SK Duo), Anatoli Kuprijanovitš (Palusalu SK), Sten Esna (Tallinna VK), Toomas Jasmin (Pärnu VK), Argo Meresaar (SK Duo), Marko Vantsi (Tallinna VK).

„Aasta parim  rannavõrkpalli paar” 

Heleene Hollas / Liisa Soomets ja Kusti Nõlvak / Mart Tiisaar                                         

Hooaja 2016/2017 parimad kohtunikud ja sekretärid

„Aasta vilemees 2017”

Toomas Murulo, Irina Suhhova, Argo Käpa.

„Aasta kohtunik-sekretär 2017”

Ulvi Kuus, Kati Oras, Mari Skuin.

„Parim kohtunik-veteran 2017”

Olavi Jõesaar.

„Parim noorkohtunik 2017”

Irina Saks.

Kommentaarid

Viimased uudised