Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eile oma kodust teadmata suunas lahkunud 56-aastane Avo leiti täna Võru linna ääres surnuna.

„Pealelõunasel ajal, mil me mehe kodulähedasi teid ja radu läbi käisime, teatas Võru linna ääres liikunud inimene, et leidis kadunud Avo. Paraku leiti mees surnuna,“ ütles Võru piirkonnapolitseinik Hans Saarniit, avaldades politsei poolt sügavat kaastunnet Avo lähedastele.

Surnukehal väliseid vägivallatundemärke ei olnud. Ka ei ole politseil esialgselt kogutud andmete põhjal alust arvata, et mehe surma põhjustas kuritegu. Mehe täpse surma põhjuse selgitab kohtuarstlik lahang.

Lähedased olid telefonitsi Avoga kontaktis eile kella 16 paiku, mil ta oma kodus üht saabuvat pakki ootas. Õhtupoolikul, mil pere koju jõudis, oli Avo kodust teadmata suunas lahkunud. Terviseprobleemidega mehe asukoha kiire tuvastamine oli oluline, sest ta tarvitab igapäevaselt ravimeid, mis ta kodust lahkudes maha jättis ja milleta võib ta hätta sattuda. Paraku ei olnud võimalik mehelt endalt vahetult uurida, kas ta politsei abi vajab, sest ka mobiiltelefoni jättis ta kodust lahkudes maha.

Eile, kolmapäeva hilisõhtul ning öösel kontrollisid lähedased ühes politseinikega mehe koduümbrust, metsa ning teid, kus Avo enamasti liigub. Samuti veenduti ühiselt, et haiglas ega teadaolevate sõprade-tuttavate juures teda ei ole. Kahjuks ei andnud öised otsingud tulemust.

Viimased uudised