Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

karin sepp

Maaeluminister Martin Repinski nõunikuna asub tööle põllumajandusettevõtja, Põlvamaa Põllumeeste liidu juht ja MTÜ Eesti Noortalunikud juhatuse liige Karin Sepp.

„Karin Sepal on praktiline kogemus põllumajandusettevõtjana oma piimafarmi ülesehitamisel, samuti on ta olnud aktiivne noortalunike eestkõneleja. Noorte teema on Karinile väga oluline,” ütles Repinski.

„Järjepidevus on üks suuremaid väljakutseid põllumajandussektoris. Seepärast loodan, et Karini teadmised noortalunike ja põllumajandusega alustavate noorte ees seisvatest probleemidest aitavad leida ja töötada välja lahendusi, millega kaasata enam noori põllumajandusse ja aidata kaasa valutule põlvkonna vahetusele põllumajandussektoris,” lisas minister.

Karin Sepp on sündinud 1978. aastal. Ta on lõpetanud Võrumaa Kutsehariduskeskuse ärikorralduse erialal ning Eesti Maaülikooli põllumajandusettevõtte majandamise erialal.

Alates 2003. aastast on Karin Sepp OÜ Kuustemäe loomakasvatusjuht ja 2008. aastast Võrumaal, Lasva vallas asuva Koka talu omanik.

Aastatel 2012-2015 on Karin Sepp olnud Võrumaa Talupidajate Liidu juhatuse liige ning alates 2013. aastast Põlvamaa Põllumeeste Liidu juhatuse esimees. Samuti on ta alates 2014. aastast MTÜ Eesti Noortalunikud juhatuse liige.

Vaata videost, mida rääkis Karin Sepp Eesti põllumajanduse olukorrast 12. oktoobril Toompeal toimunud piimatootjate meeleavaldusel.

Lõunaeestlane

Viimased uudised