famila/võru

Balti liigas mängiv Famila/Võru võrkpalliklubi naiskond sai nädalavahetuse kahest kodumängust Läti klubide vastu kirja kaks kaotust, kuigi pühapäevane, viiegeimiseks kujunenud mängus oli võit käeulatuses.

Laupäeval said võrulannad 1:3 lüüa SK-lt Babite. Esimene geim kaotati lätlannadele napilt 24:26 ning teises geimis tuli 25:19 võit, kuid ülejäänud kahes geimis suudeti võtta 19 ja 18 punkti.

Koduvõistkonnale tõi kõige enam punkte Haide Haring – 16. Margot Pähn ja Hanna-Liisa Ilves lisasid võrdselt 14 punkti.

Pühapäeval jäi võit napilt saamata

Pühapäeval Võru naiskonnale vastaseks olnud Riia Stradinši ülikooli naiskond tegi väga tugeva alguse ning rebis võõrustajatest esimeses geimis kiiresti püüdmatuks jäänud kaugusesse. Esimene geim külalistele 14:25.

Teine geim kulges tasavägises punkt-punkti heitluses, millest võrulannad väljusid geimivõiduga (25:22). Paraku kolmandas geimis ei suudetud enamat kui 16 punkti. Neljandas geimis sai Võru ajuti 5-6-punktise vahe sisse ning 25:22 geimivõiduga hoiti võiduvõimalus elus.

Otsustavas viiendas geimis oli lätlannadel tahtmist rohkem ning kui tablool seisid viiginumbrid 13:13, suutsid külalised närvilise lõpu enda kasuks pöörata, saades 13:15 geimivõidu.

Võru poolelt oli 19 punktiga kõige resultatiivsem Haide Haring. Hanna-Liisa Ilves tõi 12, Kadri Kuusk ja Margot Pähn kumbki 10, Kerli Kubi 9 ja Annabel Huik 4 punkti.