Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõunaeestlane avaldab USA Walmarti tulistaja manifesti, et paremini aru saada inimestest, kes korraldavad üksteise järel massitulistamisi.

Järgneb Walmarti tulistaja manifest:

Ebamugav tõde
Minust

Üldiselt toetan Christchurchi tulistajat ja tema manifesti. See rünnak on vastus hispaanlaste sissetungile Texasesse. Nad on algatajad, mitte mina. Kaitsen lihtsalt oma riiki kultuurilise ja etnilise asenduse eest, mille on kaasa toonud invasioon. Mõni arvab, et see väide on silmakirjalik seoses Ameerika põlisrahvaste peaaegu täieliku etnilise ja kultuuriline hävitamisega meie Euroopa esivanemate poolt, kuid see just kinnitab minu seisukohta. Pärismaalased ei võtnud eurooplaste sissetungi tõsiselt ja see, mis praeguseks järgi on jäänud, on hale vari sellest, mis kunagi oli. Minu motiivid selleks rünnakuks pole üldse isiklikud. Tegelikult polnud hispaanlased minu sihtmärk, enne kui lugesin Suurt Asendamist. See manifest kajastab rünnaku taga olevaid poliitilisi ja majanduslikke põhjuseid, minu varustust, minu ootusi, mis see kaasa toob ja minu isiklikke motiive ja mõtteid.

Poliitilised põhjused

Lühidalt, Ameerika mädaneb seestpoolt, ja rahumeelsed vahendid selle peatamiseks näivad olevat peaaegu võimatud. Ebamugav tõde on see, et meie juhid, nii demokraadid kui vabariiklased on aastakümneid enaõnnestunud. Nad on kas rahulolevad või seotud ühe suurima Ameerika rahva reetmisega ajaloos. See on Ameerika Ühendriikide valitsuse ülevõtmine korporatsioonide poolt, keda keegi ei kontrolli. Ma võiksin kirjutada kümneleheküljelise essee kogu selle kahju kohta, mida need korporatsioonid on tekitanud, aga mitte see pole oluline. Ameerika beebibuumerite (sõjajärgne põlvkond – toim.) surma, parempoolsete üha suurema migrantide-vastase retoorika ja pidevalt kasvava hispaanlastest elanikkonna tõttu saab Ameerikast peagi ühe partei riik. Demokraatlik partei saab Ameerika omale ja nad teavad seda. Nad on üleminekut juba alustanud, panustades tugevalt hispaanlastest hääletajatele 1. Demokraatide Debatil. Nad kavatsevad kasutada avatud piire, illegaalide tasuta tervishoidu, kodakondsust ja paljusid muid asju selleks, et viia läbi poliitiline riigipööre importides ja seejärel legaliseerides miljoneid uusi valijaid. Sellise poliitika jätkudes on hispaanlaste toetus demokraatidele tulevikus pea ühehäälne. Texasest saab suure hispaanlastest elanikkonna tõttu demokraatide kindlus. Texase ja mõnede teiste osariikide kaotus hispaanlastest elanikkonnale on just see, mida demokraadid vajavad selleks, et võita kõik järgnevad presidendivalimised. Kuigi ka vabariiklaste partei on kohutav. Paljud Vabariikliku Partei fraktsioonid on korporatsioonide poolt. Korporatsioonide poolt = sisserännet toetav. Mõned Vabariikliku Partei fraktsioonid ei pea korporatsioone tähtsamaks meie tulevikust. Nii on demokraadid peaaegu ühel meelel oma sisserände toetusega, samas kui vabariiklased on selles osas jagunenud. Vähemalt koos vabariiklastega on võimalik massilise sisserände protsessi ja kodakondsuse saamist oluliselt raskendada.

Majanduslikud põhjused

Lühidalt öeldes saab sisseränne Ameerika tulevikku ainult kahjustada. Jätkuv sisseränne muudab meie aja ühe suurima valdkonna – automatiseerimise – veelgi hullemaks. Mõnede allikate väitel kaovad paari aastakümne jooksul selle tõttu pooled  Ameerika töökohad. Muidugi, mõned inimesed saavad ümberõppe, kuid enamus mitte. Seega pole mõtet lasta miljonitel ebaseaduslikel või seaduslikel sisserändajatel   Ameerika Ühendriikidesse tulla ja neid kümneid miljoneid, kes siin juba on. Need on sissetungijad, kellel on kõigist rahvustest kõige suurem sündimus Ameerikas. Lähitulevikus peab Ameerikas võtma kasutusele kodanikupalga, et ära hoida vaesust ja rahulolematust, mis kaasneb töö kaotusega. Töötus ise on rahvarahutuste allikas. Mida vähem on inimesi valitsuse hoolekandesüsteemi peal, seda parem. Mida madalam on töötuse määr, seda parem. Ambitsioonikate sotsiaalsete projektide nagu  üldise arstiabi ja kodanikupalga kehtestamine on lihtsam, kui kümned miljonid ülalpeetavad eemaldatakse.

Ehkki uued sisserändajad teevad musta tööd, ei ole see tavaliselt nii enam laste puhul. Nad tahavad teostada oma Ameerika unistust: saavad kõrghariduse ja täidavad kõrgema palgaga kvalifitseeritud ametikohad. See on põhjus, miks korporatsioonid lobistavad veelgi suurema illegaalse sisserände poolt ka pärast aastakümneid kestnud tegevust. Nad vajavad jätkuvalt madala kvalifikatsiooniga tööjõudu. Isegi kui migrantide lapsed hangivad kvalifitseeritud töökohad, muudavad korporatsioonid asja hullemaks, kui lobistavad veelgi suurema hulga tööviisade saamiseks kvalifitseeritud välistöötajatele. Viimasel ajal on vabariiklaste võimu alla olev senat märkimisväärselt suurendanud välistöötajate arvu Ameerika töökohtadel. Pidage meeles, et nii demokraadid kui ka vabariiklased toetavad sisserännet ja tööviisasid. Korporatsioonid peavad jätkama tööjõu sissetoomist nii oskustöötajate kui ka kvalifitseerimata tööjõu osas, et palgataset all hoida. Nii et automatiseerimine on hea asi, kuna see kaotab vajaduse uute sisserändajate järele kvalifitseerimata töökohtade täitmiseks. Need töökohad nagunii alles ei jääks. Automatiseerimisega saab asendada sisserändajate töökohad, kui nad välja saata. Kvalifitseeritud tööjõu puhul kujutavad sisserännanud aga konkurentsi allikat ning see on muutnud põliselanike jaoks olukorra veelgi hullemaks. Kogu sisserändajate ja viisaomanike tööjõud on muutnud väga keerulise olukorra veelgi hullemaks. Et konkurentsis püsida, peavad inimesed hankima parema hariduse, veetes rohkem aega ülikoolis. Varem piisas keskkooli lõpetamisest. Nüüd aga peetakse tööturul vajalikuks bakalaureusekraadi. Ülikooli kraadi saamine on plahvatuslikult kallinenud, kuna selle väärtus on tööturul langenud. See on endaga toonud kaasa võlglastest ülekvalifitseeritud tudengite põlvkonna, kes täidavad tühised, madalapalgalised ja mitterahuldavad ametikohad. Loomulikult on migrandid ja nende lapsed probleemile kaasa aidanud, kuid nemad pole ainus põhjus.

Ameerika eluviis pakub meie kodanikele uskumatut elukvaliteeti. Meie eluviis on aga toonud kaasa meie keskkonna hävitamise. Keskkonna hävitamine toob kaasa tohutu
koormuse tulevastele põlvedele. Korporatsioonid aitavad kaasa keskkonna hävitamisele ressursside vastutustundetu kasutamisega. See on olnud probleem aastakümneid. Näiteks on seda nähtust hiilgavalt kujutatud aastakümnete taguses
klassikas “The Lorax”. Veevarud meie riigis, eriti põllumajanduspiirkondades on kahanemas. Vett saastavad põllumajandus ja nafta puurimine. Tarbijakultuur tekitab tuhandeid tonne tarbetuid plastjäätmeid ja elektroonikajäätmeid, ning taaskasutus, mis seda piiraks on peaaegu olematu. Valglinnastumine tekitab ebaefektiivseid keskusi, mis hävitab tarbetult miljoneid aakreid maad. Me isegi kasutame jumal teab kui palju puitu, selleks et kuivatada paberrätikutega oma käsi. Kõik, mida olen enda lühikese elu jooksul näinud ja kuulnud, on pannud mind uskuma, et keskmine ameeriklane pole nõus oma eluviisi muutma, isegi kui muudatused põhjustavad ainult kergeid ebamugavusi. Valitsus ei soovi nende probleemidega tegeleda, jagades tühje lubadusi, kuna neid kontrollivad korporatsioonid. Korporatsioonid, kellele meeldib ka migratsioon, sest rohkem inimesi tähendab nende toodete jaoks suuremat turgu. Ma tahan lihtsalt öelda, et ma armastan selle riigi inimesi, aga neetud, enamik teist on lihtsalt oma eluviisi muutmiseks liiga kangekaelsed. Nii et järgmine loogiline samm on vähendada riigis viibivate inimeste arvu vastavalt võimalustele. Kui suudame lahti saada piisavast hulgast inimestest, siis muutub meie eluviis jätkusuutlikumaks.

Varustus

Peamine relv: AK47 (WASR 10) – mõistsin üsna kiiresti, et see pole hea valik, kuna see on AK47 tsiviilversioon. See pole ette nähtud kiireks tulistamiseks, seega kuumeneb see umbes pärast 100 lasu järjest tulistamist. Ma pean kasutama seetõttu kuumuskindlat kinnast.
8m3 kuul: see kuul, erinevalt peaaegu kõigist teistest 7,62×39 kuulidest, killustub nagu püstoli kuul, kui see tulistatakse välja ak47-st. Läbivus on samas mõistlik, kuid mitte peaaegu sama kõrge kui tavalise ak47 kuuli puhul. ak47 on kindlasti halb valik ilma õige kuulita, aga see võib ikkagi olla.

Muu relv (kui ma saan selle): Ar15 – Enamus selle relva variatsioonidest ei kuumene nii kiiresti kui AK47. Selle relva ümmargune kuul ei pudene kildudeks, kuid selle asemel tungib sihtmärgi sisse, põhjustades surmava haava. See relv on ilmselt parem, aga ma soovin uurida erinevaid võimalusi. Ar15 on tõenäoliselt parim relv sõjalisteks operatsioonideks, kuid see pole sõjaline operatsioon.

See on ka test, mis on surmavam, kas killud või tömp kuul.

Ma ei kulutanud selle rünnaku ettevalmistamiseks palju aega. Võib-olla kuu, ilmselt vähem. Ma pean seda tegema enne, kui ma närvi lähen. Ma leian, et nõrgalt ettevalmistatud rünnak ja nõrk manifest on parem rünnaku ja manifesti puudumine.

Reaktsioon

Statistiliselt on miljonid migrandid naasnud oma kodumaale, et taasühineda oma perega, kellega nad kaotasid kontakti pärast Ameerikasse kolmist. Nad tulevad siia majandusmigrantidena, mitte varjupaiga pärast. See on julgustav märk, et hispaanlastest elanikud on nõus oma koju naasma, kui neile antakse õige stiimul. Stiimul, millega nii mina kui paljud teised patriootlikud ameeriklased neid varustavad. See kõrvaldab hispaanlastest hääletajate ohu, mis omakorda korvab
beebibuumi põlvkonna kadumise. See paneb ka korporatsioone juhtiva eliidi mõistma, et see nende huvidest jätkata ameeriklaste lollitamist. Korporatiivset Ameerikat ei pea hävitama, vaid lihtsalt näitama, et nad on ajaloos valel poolel. Et kui nad ei paindu, siis nad purunevad.

Isiklikud põhjused ja mõtted

Olen kogu oma elu valmistunud tulevikuks, mida kunagi ei tulnud. Minu unistuste töö saab tõenäoliselt automatiseeritud. Hispaanlased võtavad kohalikul ja osariigi tasandil kontrolli minu armastatud Texases, muutes poliitikat, et see vastaks paremini  nende vajadustele. Nad muudavad Texase poliitilise riigipöörde tööriistaks, mis kiirendab meie riigi hävitamist. Keskkond muutub iga aastaga hullemaks. Kui sa ei saa midagi muud sellest dokumendist, pea seda meeles: TEGUTSEMATUS ON VALIK. Ma ei suuda enam taluda seda häbi tegutsematuse pärast, teades et meie riigi asutajad on andnud mulle riigi hävingust päästmiseks vajalikud õigused. Meie Euroopa seltsimeestel puuduvad vajalikud õigused tõrjuda relvaga tagasi miljoneid sissetungijaid, kes nende riike hävitavad. Neil pole muud valikut, kui istuda ja vaadata, kuidas nende riigid põlevad.

Ameerikat saab hävitada ainult seestpoolt. Kui meie riik langeb, on see reeturite süü. Seetõttu pean oma tegevust vajalikuks. Sest see ei ole imperialismi, vaid alahoiu akt. Ameerika on täis silmakirjatsejaid, kes kritiseerivad mu tegu kui rassismi ja vaenu teiste maade vastu, seda vaatamata ulatuslikele tõenditele kõigi probleemide kohta, mida need sissetungijad on põhjustanud ja põhjustavad. Kritiseerivad inimesed, kes on silmakirjatsejad, kuna nad toetavad imperialistlikke sõdu, mis on põhjustanud kümnete tuhandete ameeriklaste ja lugematu arv tsiviilelanike surma. Argument, et massimõrvad on okei, kui see on riiklikult sanktsioneeritud, on absurdne. Meie valitsus on tapnud palju rohkem inimesi palju vähema eest.

Isegi kui muudel mitteimmigrantidest sihtmärkidel oleks suurem mõju, ei saa ma tappa kaasameeriklasi. Isegi kui nad on häbitud rassisegajad, massilised saastajad, meie kollektiivsete väärtuste vihkajad jne. Ühel päeval saavad nad aru oma vigadest. Kas meie Ameerika patrioodid ei suuda riiki reformida ja see kukub kokku või me päästame selle. Kuid nad näevad oma tegevuse viga. Ma luban teile seda kõike.

Olen rasside segamise vastu, kuna see hävitab geneetilise mitmekesisuse ja tekitab identiteediprobleeme. Ka on see täiesti ebavajalik ja isekas. 2. ja 3. põlvkonna hispaanlased moodustavad rassidevahelisi liitusid keskmisest palju enam. Veel üks põhjus, miks nad tagasi saata. Kultuuriline ja rassiline mitmekesisus on suuresti ajutine. Kultuuriline mitmekesisus kaob, kui tugevamad ja/või ahvatlevamad kultuurid võtavad üle nõrgemad ja/või ebasoovitavad. Rassiline mitmekesisus kaob, kui toimub rasside segunemine või genotsiid. Kuid kõigi mittevalgete ameeriklaste küüditamise või mõrvamise idee on kohutav. Paljud on olnud siin vähemalt sama kaua kui valged, ja on teinud palju meie riigi üles ehitamiseks. Parim lahendus oleks praegu Ameerika jagamine konföderatsiooni aladeks, kus oleks igal rassil vähemalt üks territoorium. Selline füüsiline eraldamine kõrvaldaks peaaegu rasside segunemise ja parandaks sotsiaalset ühtekuuluvust, andes igale rassile õiguse enesemääramiseks oma territooriumil.

Minu surm on tõenäoliselt vältimatu. Kui mind ei tapa politsei, siis surmab mu arvatavalt mõni sissetungijatest. Kinnivõtmine on sel juhul palju hullem kui tulistamise ajal surra, sest ma saan surmanuhtluse ikkagi. Veel hullem on see, et ma elan teadmisega, et mu perekond põlgab mind. Sellepärast ma ei alistu isegi siis, kui mul laskemoon otsa saab. Kui mind aga kinni võetakse, siis juhtub see seetõttu, et mind kuidagi peatati.

Pidage meeles: madalal rippuvate puuviljade korjamine pole argpükslik. Ehk: Ära ründa tugevalt valvatud alasid, et rahuldada oma supersõduri fantaasiat. Ründa madala turvalisusega sihtmärke. Isegi kui sa suudad maha võtta turvatöötaja või politseiniku, ületavad nad sind oma varustuses, koolituses ja arvus. Ärge raiska oma elu ära asjatult ohtliku sihtmärgi tõttu. Kui sihtmärk tundub liiga ohtlik, oota veel mõni päev.

Minu ideoloogia pole aastate jooksul muutunud. Minu arvamused automatiseerimise, sisserände ja muu kohta olid sellised enne Trumpi ja tema presidendikampaaniat. Märgin seda siin, sest mõned inimesed süüdistavad selles rünnakus presidenti või mõnesid presidendikandidaate. See pole nii. Ma tean, et meedia nimetab mind ilmselt niikuinii valge ülemvõimu pooldajaks ja süüdistab Trumpi retoorikat. Meedia on kurikuulus võltsuudiste poolest. Nende reaktsioon rünnakule kinnitab seda tõenäoliselt lihtsalt.

Paljud inimesed leiavad, et võitlus Ameerika pärast on juba kaotatud. Nad ei saa rohkem eksida. See on lihtsalt Ameerika ja Euroopa võitluse algus. Mul on au juhtida võitlust oma riigi päästmiseks hävingust.

Kommentaarid

Viimased uudised