Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Tõrva vallavalitsus

Teisipäeval, 31. oktoobril toimunud Tõrva vallavolikogu istungil valiti Tõrva vallavanemaks senine Tõrva linnapea Maido Ruusmann ning kinnitati viieliikmeline vallavalitsus.

Ruusmann (34) on alates 2013. aastast töötanud Tõrva linnapeana ning varasemalt olnud ka Tõrva abilinnapea, volikogu liige ning tegutsenud ka erasektoris.

Vallavolikogu istungil kinnitati vallavalitsuse struktuur, mis on viieliikmeline – vallavanem, kaks abivallavanemat ja kaks vallavalitsuse liiget.

Abivallavanemateks nimetati volikogu poolt Aivar Uibu (pildil paremal) ja Kalev Laul. Senise Põdrala vallavanema Aivar Uibu tööülesanded hakkavad olema seotud valla ehitus- ja keskkonnateemadega.

Endise Valga abilinnapea ja Otepää vallavanema Kalev Lauli ülesandeks jääb uues omavalitsuses haridus-, kultuuri- ja sotsiaalvaldkonna kureerimine

Vallavalitsuse liikmeteks kinnitati senine Tõrva abilinnapea Tõnu Jaansalu ja senine Tõrva linna pearaamatupidaja Maire Appo.

Maido Ruusmanni sõnul on Tõrva vallavalitsuse värsked liikmed omal alal äärmiselt kompetentsed inimesed, kes suudavad ja tahavad panustada uue omavalitsuse kiiresse töölesaamisesse.

„Tõrva Vallavalitsuse liikmetel seisab ees pingeline tööperiood ning olen veendunud, et värskelt ametisse nimetatud meeskonnaga on võimalik tulemuslikult ellu viia Tõrva linna, Helme valla, Hummuli valla ja Põdrala valla ühinemislepingus etteseatud eesmärke ja tegevusi,” lisas Ruusmann.

Viimased uudised