Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotside peasekretär Kalvi Kõva. Foto: SDE

Täna Tallinnas Viru hotellis üldkogu pidanud sotsid lähevad jahtima ajaloo parimat tulemust – 20 kohta riigikogus.

„See on tõsine ülesanne ning tänases poliitilises olukorras nõuab erakordset tööd,” ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski täna erakonna üldkogu ees peetud kõnes. „Aga ma usun, et me saame sellega hakkama. See pikk maraton on olnud kurnav, aga me oleme õiget teeotsa taas leidmas. Meie ilmavaateline vundament on paigas. Me oleme tõestanud, et me suudame Eestit edasi viia. Me teame, et meid on Eestile vaja veel tugevamana.“

Sotside peasekretär Kalvi Kõva ütles, et lastele ja lastega peredele suunatud sammud on andnud viimastel aastatel käegakatsutavaid tulemusi, aga selleks, et pöörata Eesti rahvaarv tõusule, tuleb tegeleda mitte ainult perepoliitikaga, vaid ka surmade ennetamise, tagasirände hoogustamise ja väärika vananemisega.

Erakonna juht Jevgeni Ossinovski tõdes, et juba üle nelja aasta on Eesti liikunud sotsiaaldemokraatlikku teed. Tema sõnul ei ole sotsiaaldemokraadid kartnud ette võtta raskeid ja esialgu ebapopulaarseid samme, mille tegelik positiivne mõju avaldub alles aastate pärast.

Täna teatas sotsidega liitumisest presidendivalimistel põrunud Marina Kaljurand.

Viimased uudised