Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pühajärve rand. Foto: erakogu

Rannavalvur tõi laupäeva õhtul Pühajärvest välja alkoholijoobes noormehed, kes täispuhutaval madratsil järves ujudes end ohtu seadsid.

Laupäeval, 22. juunil kell 20.39 märkas G4S rannavalvur, kuidas kolm noormeest ujuvad täispuhutaval õhkmadratsil Pühajärve Jaanitule festivali alast Pühajärve ranna poole, selgitab firma G4S saadetud pressiteade.

Kaks meest olid madratsil ja kolmas ujus kaasa, kuid ühel hetkel kukkus üks noormeestest madratsilt vette. Kuna vesi oli meestel üle pea ja kõik kolm tundusid ka purjus olevat, otsustas vetelpäästja olukorda kontrollima minna. Ta oli just töövahetuse lõpetanud ja rannavalve staabi sulgenud. Ajas paadi uuesti vette ja sõitis appi, vahendab Õhtuleht.

Sündmuskohal märkas, et kuigi noormehed olid lõbusas tujus, siis ei saanud vette kukkunud noormees ujumisega hästi hakkama ja poleks rannavalvuri hinnangul iseseisvalt kaldale suutnud ujuda. Vetelpäästja sõidutas noormehed kaldale, kus nad jooksid tagasi festivalialale ja jätkasid pidutsemist.

Tänasel jaanilaupäeval tuli rannavalvuritel takistada nelja raskes joobes meest, kes üritasid ujuma minna. Samuti tuli vetelpäästjatel inimestele korduvalt meelde tuletada, et klaastaaraga randa tulla ei tohi.

Vetelpäästjad meenutavad, et alkoholijoobes ja ka tugevas pohmellis vette minemine on väga ohtlik.

Kommentaarid

Viimased uudised