Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

1. aprilli õhtul lahkus oma Valgamaal asuvast kodust 58-aastane Tiina ning on alust arvata, et tema elu ja tervis võivad olla ohus.

Tiina lähedased teatasid tema kadumisest .1 aprilli õhtul kella poole üheksa ajal, mil Tiina polnud töölt koju jõudnud ning temaga ei olnud keegi kontakti saanud. Tiina viimane teadaolev viibimiskoht asub Väike-Tehvandi kandis Möldre külas Valgamaal. Tiinal oli seljas sinist värvi tuulejope, sinist värvi püksid, peas musta värvi müts. Tiina liigub jalgsi.

Politsei alustas koheselt otsingutega, õhtul kaasati koerapatrull ning politseinikud kontrollisid piirkonda. Otsinguid teostas lisaks politseiametnikele ka mitu abipolitseinikku, päästeametnikud, vabatahtlikud päästjad ja neli tavakodanikku, kelle suurtest pingutustest hoolimata ei õnnestunud öösel Tiinat veel leida. Piirkonda ja Tiina võimalikke viibimiskohti ning liikumissuundi kontrolliti ka drooniga. Otsingud kestsid täna varahommikul kella viieni, drooniga otsingud kella kolmveerand kuueni hommikul ning jätkuvad ka täna.

Politsei palub kõigil, kes on näinud Tiinat või teavad midagi tema asukohast, sellest viivitamatult teatada lühinumbril 112.

Viimased uudised