Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto.

Politsei palub kaasabi selgitamaks 48-aastase Raivo asukohta, keda seni teadaolevalt nähti viimati mitu nädalat tagasi Tõrva vallas Linna külas.

Esmaspäeval, 15. juunil sai politsei teate, et Tõrva vallas Linna külas ei ole kohalikud mitme nädala vältel näinud oma naabrimeest, 48-aastast Raivot.

Politsei kontrollis üle Raivo korteri ja kodukoha lähiümbruse, kuid meest sealt ei leitud. Samuti kontrolliti üle piirkonda jäävad kõrvalhooned ja mahajäetud majad. Otsingud jätkuvad.

Politsei selgitas, et seni teadaolevalt oli mees 4. juunil oma kodust paarisaja meetri kaugusel koos sõpradega ühiselt alkoholi tarvitamas. Pärast seda pole kellelgi aimu, kas mees suundus sealt koju või mis temast sai.

Politsei kontrollib võimalust, et tõsiste terviseprobleemidega mees võis nädalaid tagasi koduteel eksida ning maastikul hätta sattuda.

Raivo on umbes 180 cm pikk, pruunide juustega ja kannab prille. Seljas võis tal olla tumedat värvi ja roheliste triipudega Adidase dressipluus, jalas tumedad dressipüksid ning Crocsi plätud.

Kui kellelgi on abistavat infot Raivo võimalikust asukohast, palutakse sest teada anda numbril 112.

Viimased uudised