Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

piirivalvurid

Politseinikele appi tulnud Lõuna prefektuuri piirivalvurid leidsid täna öösel Põlvamaal Krootuse küla lähistel metsatukas eile kaduma läinud naise, kes oli nõrk, aga elus.

Lõuna prefektuuri info kohaselt jätkusid täna öösel Põlvamaal otsingud, leidmaks Krootuse külas kodust lahkunud 29-aastase Griti asukohta, kelle elu võis kogutud andmetele tuginedes ohus olla.

Politseinike kõrval kaasati otsingutele teiste seas Lõuna prefektuuri piirivalve eriüksus. Eile, 5. jaanuaril kell 15.30 alanud otsingud andsid tulemuse, kui piirivalvurid avastasid 6. jaanuari öösel kella 3.15 paiku Krootuse küla lähistelt metsatukast katkendliku jäljerea ja riideesemeid. Tööd jätkates jõudsid nad maastikul lebava otsitava naiseni, kes oli nõrk, ega jõudnud omal jalal liikuda. Piirivalvurid tõid abivajava naise metsast välja ning ta anti meedikute hoole alla.

Politsei tänab südamest kõiki, kes jagasid vihjeid ning olid igal moel nõu ja jõuga abivajava naise otsingutel abiks.

Politsei suhtus asjasse väga tõsiselt: veel öösel kella 2.44 ajal edastati info, kus kutsuti kõiki võimalusel otsingutel kaasa lööma.

Politsei teatel võis naisel olla seljas sinist värvi särk ja roosa Puma jope, jalas mustad Puma dressipüksid ning valged Puma jalatsid. Tal olid antud ajal helepruunid juuksed ning ta võis kanda musta raamiga prille.

Politsei palus öösel edastatud teadaandes kõigil soovijatel tulla 6. jaanuari hommikul kell 10 Kanepi valda Krootuse külapoe juurde, kus politsei oli valmis andma vastava instruktaaži kaasatavatele osapooltele.

Politsei palus, et otsingul osalejad paneks selga ilmastikukindlad riided, jalga maastikul liikumiseks sobivad jalanõud ning võtaks kaasa joogivee, taskulambi ja laetud mobiiltelefoni.

Viimased uudised