Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

otepää vineeritehas

Valgamaa aasta ettevõtteks kuulutati neljapäeva õhtul UPM-Kymmene Otepää AS, millel tänavu valmis 40 miljonit eurot maksnud tehase laiendus.

„Need ettevõtted, keda täna tunnustame on ühiskonna alustalad, kes panustavad lisaks oma põhitegevusele ja kasumi teenimisele maakonna maine ja tuntuse tõstmisele ning arendamisele. Toetavad kogukondi, maakonna kultuuri ja sporti,” ütles maavanem Margus Lepik aasta ettevõtte väljakuulutamise vastuvõtul.

Kokku nimetati aasta ettevõtted neljas kategoorias: parim tootmisettevõte, parim teenindusettevõte, parim uustulnuk ja ettevõtluse edendaja. Kõikide esitatud nominentide seast valiti välja Valgamaa aasta ettevõte ning anti välja suure südamega ettevõtja eriauhind.

Parima tootmisettevõtte tiitli sai samuti UPM-Kymmene Otepää AS. Nominendid olid veel AS Valga Vesi ja AS Otepää Metall.

Parima teenindusettevõtte kategoorias võitis GMP Clubhotel & Pühajärve Restoran. Nominendid olid veel Kaldavere OÜ, Loodusturism OÜ, SA Taheva Sanatoorium, Engeros Otepää OÜ, Fresh Buffe, Astormat OÜ (PixelPrint).

Parima uustulnuka kategoorias võitis aknaid ja uksi tootev Klarvinduer OÜ. Nominentideks esitati samuti Fresh Buffe OÜ, Saiapuru OÜ Elsa kohvik, Väike-Juusa Talu OÜ.

Ettevõtluse edendaja kategoorias sai võidu Tõrvas Mulgi turu avanud MTÜ Mulgi Mekk. Nominendid olid veel Loodusturism OÜ, SA Valga Isamaalise Kasvatuse Püsiekspositsioon, Otepää vallavalitsus, Valgamaa arenguagentuuri töötaja Signe Hunt, ettevõtja Rait Allik ja ettevõtja Kristiina Luik.

Eriauhinna Suure südamega ettevõtja sai Rait Allik, kes on seotud mitmete ettevõtetega ja on aidanud väga palju noori sportlasi ning kogukonna elu.

Lõunaeestlane

Viimased uudised