Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tõrva vallavalitsus alustab ainult Tõrva valla elanikele suunatud tõrvaka sooduskaardi väljastamisega.

Tõrva vallavanem Maido Ruusmann sõnas, et ideed tõrvaka kaardi loomisest on kaalutud juba mõnda aega ning olulise tõuke selle kasutusele võtmiseks andis Tõrva keskväljakule loodud liivaskulptuuride park ning Tõrva Veemõnula avamine juulikuus.

„Tõrva Veemõnula ehitusele on kulunud tublisti meie valla maksumaksja raha ning on igati ootuspärane, kui tõrvakad saavad veerõõme nautida soodsamalt kui väljaspoolt tulijad,“ selgitas Ruusmann. „Samuti keskväljakule loodud liivaskulptuuride park, mis on pühendatud Tõrva linna 95. juubeliaastale – see saab olema kohalikele tasuta uudistamiseks, kuid turistidele on plaanis kehtestada mõneeurone sissepääsutasu.“ Lisaks hakkavad tõrvaka kaardiga olema soodsamad valla poolt korraldatud tasulised kultuuri- ja spordiüritused ning erinevaid tooteid ja teenuseid on plaanis aja jooksul lisada.

Tõrvaka kaart jääb ID-kaardi põhiseks ning eraldiseisvat füüsilisel kujul kaarti ei väljastata. Tõrvaka kaardi toimimispõhimõte on sarnane kaubanduses kasutavate kliendikaartidega, mida tuleb soodustuse saamiseks sisestada kaarditerminali.

Tõrvaka kaardi taotlust on võimalik täita nii Tõrva vallavalitsuses kohapeal kui valla kodulehel asuva vormi kaudu. Kaardi saamiseks tuleb allkirjastada isikuandmetega avaldus ning lubada elukoha kontrollimist rahvastikuregistrist.

Viimased uudised