Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Vestman Grupp

Kliimamuutuste ja keskkonnaprobleemide süvenedes otsivad üha enam ettevõtted viise oma keskkonnamõju vähendamiseks ja jätkusuutliku tuleviku loomiseks. Üks tõhus ja kasulik lahendus on metsade istutamine.

Puude istutamine pakub ettevõtetele mitmeid olulisi eeliseid, mis aitavad neil saavutada oma ESG eesmärke, parandada mainet ja muuta maailma paremaks. Vestman Grupp pakub ettevõtetele koostööd, kus loodusele tagasi andmine on ettevõtte kasumi tõstmine. Soovid rohkem infot, võta ühendust kliimahoid.ee 

Läbipaistev ja mõõdetav

Metsade istutamine on läbipaistev tegevus, mille tulemusi saab hõlpsasti mõõta ja jälgida. Iga istutatud puu seob atmosfäärist süsinikku ja aitab leevendada kliimamuutuste negatiivset mõju. Metsade kasv on silmaga nähtav ja käega katsutav ning igaüks saab veenduda investeeringu positiivses mõjus.

Foto: Vestman Grupp

ESG eesmärkide täitmine

Metsade istutamine on suurepärane viis oma ESG eesmärkide täitmiseks ja keskkonnamõju vähendamiseks. See aitab ettevõtetel saavutada järgmisi eesmärke:

  • Süsiniku jalajälje vähendamine: puud seovad atmosfäärist süsinikku pikaajaliselt ja aitavad vähendada ettevõtte süsinikujälge mõõdetava tulemusega.
  • Keskkonna kvaliteedi parandamine: metsad parandavad õhu- ja vee kvaliteeti, vähendavad pinnase erosiooni ja kaitsevad elurikkust.
  • Sotsiaalse vastutuse suurendamine: metsade istutamine näitab ettevõtte pühendumust keskkonnale ja aitab luua positiivset mainet.

Konkurentsieelis

Metsade istutamine annab ettevõtetele konkurentsieelise, kuna see näitab klientidele ja investoritele pühendumust jätkusuutlikkusele. See aitab tuua uusi kliente, kes hindavad ettevõtte väärtusi ja sealjuures tõsta brändikuvandit. Samuti annab eelise tarneahelas, kus nõudlik klient eelistab keskkonnasõbralikku ettevõtet. 

Pikaajaline investeering

Metsade istutamine on pikaajaline investeering, mis toob kasu nii ettevõtetele kui ka keskkonnale. Puud kasvavad aastaid ja pakuvad oma eluea jooksul pidevat keskkonnaalast kasu.

Foto: Vestman Grupp

Vestman partnerina

Vestman pakub ulatuslikke teenuseid, mis aitavad teil luua ja ellu viia edukat metsaistutamise programmi. Teenus hõlmab kõike alates puude istutamisest kuni raporteerimise ja erinevate turundusmaterjalidega toetamiseni.

Metsade istutamine on investeering tulevikku. See on läbipaistev, mõõdetav ja efektiivne viis oma keskkonnamõju vähendamiseks, ESG eesmärkide täitmiseks ja konkurentsieelise saavutamiseks. Vestman on partner teel jätkusuutlikuma tuleviku poole.

Lisateabe saamiseks: www.kliimahoid.ee või trees@vestman.ee 

Viimased uudised