Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõuna-Eesti regionaalse kriiskomisjoni laiendatud istung, kus osalevad lisaks riigiasutustele ka omavalitsuste juhid, toimub täna algusega 17.15 Skype koosoleku vormis. Istungi kutsub kokku Lõuna regiooni eriolukorra tööde juht Margo Klaos.

Kriisikomisjoni istungi peamine eesmärk on läbi arutada riigiasutuste ja kohalike omavalitsuste ühised tegevused koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. „Oluline on varem kehtestatud ja uute piirangute tõhusa rakendamisega hoida ära viiruse edasine levik ja kaitsta haigestumise eest kõige suuremasse riskigruppi kuuluvaid ehk vanemaealisi ja krooniliste haigustega inimesi,“ ütles eriolukorra tööde juht Margo Klaos. „Anname koos endast parima, et kõik elanikud ja asutused teaksid, mõistaksid ning täidaksid vastutustundlikult reegleid, mille eesmärk on inimesi kaitsta.“

Seoses eriolukorraga toimub erakorraline regionaalse kriiskomisjoni istung koos omavalitsuste juhtidega igal nädalal. Info eriolukorra meetmete, viiruse leviku tõkestamise, diagnoosimise ja muu viirusega seonduva kohta leiad aadressilt www.kriis.ee.

Kommentaarid

Viimased uudised