Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Otepää bussijaamast viidi reedel, 19. veebruaril ära ja lõhuti näomaskide ning desovahendite müügiautomaat.

Asja kohta on edastatud sotsiaalmeedias järgmine teade:

REEDEL 19.02.2021 hilisõhtul leidis aset Otepää bussijaamas VARAVASTANE KURITEGU, kui tundmatud kurjategijad varastasid bussijaama paigaldatud näomaskide ja kaasaskantavate desinfitseerimisvahendite müügiautomaadi. Vedasid selle autosse ja peatusid Käärikul, Harimäe torni lõkkeplatsil, kus purustasid masina, röövisid masinas olnud müügiartiklid/tooted ja raha.

Kutsun ülesse Otepää inimesi teada andma, kui te olete nimetatud ajal märganud kõrget torni laadset seadet Otepää bussijaama ootesaalist välja tõstnud isikuid või seltskonda ja neid liikumas Harimäe torni ümbruses. Loodan et tähelepanelike inimeste ja kogukonna abiga suudame vandaalid üles leida ja nende võimalikku samalaadset tegevust sellega Otepääl edaspidi piirata.

Kõik vihjed on oodatud telefonile 55671072. Vihje andjale, kelle tulemusena õnnestub vargad leida vaevatasu! Otepää bussijaamas on VÄLIKAAMERAD, mis salvestavad ööpäeva ringselt bussijaama ümbrust.

Kuritöö toimepannud isik, kes sa postitust loed, annan sulle aega 3 päeva (kuni kolmapäevani 24.02.2021 oma tegu üle tunnistada ja olen valmis kokkuleppel korras olukorra lahendama). Kui julgust enda tegu üles tunnistada nimetatud kuuupäevaks ei ole tegeleb varavastase kuriteo juhtumiga kogu täie rangusega politsei ja kohus. Tänan veelkord inimesi kes ei pea paljuks vihjeid anda! Postitusele on lisatud Otepää bussijaam foto, kus masin asus, foto tervest masinast ja purustatud masinast, kuidas see leiti Käärikult Harimäe torni juurest.

Viimased uudised