Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnapea Anti Allas (paremal) ja sotside esindaja Toomas Sarapuu Võru gümnaasiumi ees valimispropagandat tegemas. Foto: erakogu

Võru linnapea Anti Allas liitus küll sotsidega, aga ei jaga sotside põhimõtteid ja valimistel on nimekirjas alles viimane.

Varem peeti kohalikel valimistel Võrus supertulemuse teinud Allast Kagu-Eestis Riigikogu valimistel üheks peamiseks favoriidiks. Nüüd aga ütles Allas intervjuus Lõunalehele, et on aktsiiside tõstmise vastu ning ei poolda migratsiooni. Sotside peamised põhimõtted on olnud teatavasti risti vastupidised.

Jääb mulje, et Allas on sotsidele käega löönud. Viimasel ajal jooksevad inimesed massiliselt sotside ridadest minema ja nüüd on küsimus, kas nende seas on ka Võru linnapea?

Sotside esinumber on valimistel Europarlamendi saadik Ivari Padar, järgnevad pikaaegne Põlvamaa munitsipaalpoliitik, Põlva vallavolikogu liige Sirje Tobreluts ning endine Valga maavanem Rein Randver, kes oli vahepeal Ivari Padari asendusliige Riigikogus, aga kes pärast Jevgeni Ossinovski lahkumist valitsusest pidi koha vabastama.

Kommentaarid

Viimased uudised