Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost

Politsei avaldas video, milles on näha, kuidas politsei eest Lexusega põgenenud teadaolevalt Leedu mees põgenes Räpinas Lämmijärve.

Pühapäeva hilisõhtul andis politsei Tartus peatumismärguande Leedu numbrimärgiga sõidukile Lexus, mille juht eiras politseinike peatumismärguannet ning sõitis suurel kiirusel edasi Räpina suunas. Hinnates, et sellise välismaise registreerimisnumbriga sõiduki ja liiklusohtliku käitumismustri taga võib olla kellegi järjekordne püüd Eestist autosid varastada, reageeris politseipatrull juhtunule tavapärasest jõulisemalt.

Räpina sadamasse jõudes hülgas juht auto ning jooksis vette. Talle järgnenud patrullpolitseinik tegi kolm hoiatuslasku õhku, kuid kaldast juba sajakonna meetri kaugusel olnud mees otsustas ujudes edasi põgeneda ning kadus kaldal olnud politseinikel silmist.

Lexusest leiti hiljem isikut tõendavad dokumendid, kuid lõpuni kindel ei saa olla, et need kuuluvad mehele, kes sõidukit juhtis ja politsei eest põgenes. Politsei püüab koostöös Leedu politseiga juhtusse selgust saada.

Politsei küsitles mehega seoses muuhulgas ka kohalikke elanikke. Seni pole abivajaja kohta infot laekunud.

Kui keegi sealkandis silmas või puutus kokku mõne sellise abivajajaga, palutakse sest politseile teada anda. Kõhnema kehaehitusega mehel olid jalas teksased ja seljas hele T-särk.

Kommentaarid

Viimased uudised