Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hannes Võrno ja Oliver Kõvask. Kaader saatest 33 minutit.

Aastavahetusel emale majaehituseks raha kogunud ja selle eest avaliku pahameeletormi alla langenud 5-aastane Valgamaa Helme poiss Oliver Kõvask on taas tähelepanu keskpunktis seoses Hannes Võrno uue telesaatega.

Sarnaselt majaehituse kampaaniaga langes avalikkuse rünnaku alla ka Võrno saade, kuni selleni välja, et kriitikud soovitasid Võrnol üldse saadete tegemine ära lõpetada. Pahameel tekkis sellest, et Võrno julges poisi käest küsida, miks teda vaatamata Väikeste hiiglaste saatesarja võidule presidendi vastuvõtule ei kutsutud ja miks ei tohi Eestis kõva häälega öelda sõna n****r.

Poiss vastas ausalt, et ei tea, miks teda presidendi vastuvõtule ei kutsutud, kuigi president on koos Väikse hiiglasega poseerinud ja sellega ennast upitanud. Sõna kohta ütles poiss, et seda ei tohi kasutada, kuna kardetakse, et need inimesed tulevad kallale.

Nagu öeldakse, lapsesuu ei valeta. Oliver ütles, et saatesarjas osalemise ja sellele järgnenud meediashow eest teenis ta 200 eurot. Kuivõrd selle raha eest emale majaehituseks ei piisa, kutsus Hannes Võrno üles kõiki inimesi Oliveri ema majaehitust toetama ja Võrno lubas ise ka suvel õla alla panna koos ligi 1000 tsiklimehega, kes Helmest läbi sõidavad ja väikest Oliveri tervitavad.

Võrno saade 33 minutit on eetris teisipäeviti. Teises saates oli külaliseks Antsla mees ja samuti tuntud teleajakirjanik Vahur Kersna, kellega tuli jutuks telesaadete tegemine. Vahur Kersna tunnistas, et on kurb, et kadus ära saade „Kahvel”, mida Võrno tegi koos Kiur Aarmaga.

Kersna ütles, et on väga rahul kõige sellega, mis toimub elus ja inimestega. Samas tunnistas Kersna, et ta pole rahul sellega, mis toimub praegu Eesti Meedia grupis ja telekanalis Kanal 2. Kersna lisas, et Keskerakonda juhib tegelikult siniseks värvitud huultega Yana Toom, kelle selja taga seisab Lasnamäe venelaste punt. Poliitika kohta ütles Kersna, et neile, kes sinna lähevad, öeldakse: „Hüppa! Istu! Sitsi!”

Presidendi vastuvõtu kontserdi kohta ütles Kersna, et 170 000 eurot maksta sellise asja eest on liig olukorras, kus ei leidu võimalusi aidata väärkoheldud lapsi.

Kersna avaldas lootust, et Võrno ja tema saade annavad uue hingamise tervele Tallinna televisioonile.

Viimased uudised