Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Vahetult enne uut aastat ilmus Valgamaa Tõrva valla poisi Oliver Kõvaski kontole Instagramis teade, milles ta palus rahalist abi majaehituseks. Pärast seda aga puhkes pahameeletorm, mille peale oli Oliveri ema sunnitud teatama, et rahaküsimine oli viga ning praeguseks on poisi konto Instagramis üldse kustutatud.

Oliver sai laiemalt tuntuks läbi meelelahutussaate „Väiksed hiiglased”. Pärast seda kohtus ta mitmel korral president Kersti Kaljulaidiga ja valiti Helme valla aasta tegijaks. Oma pöördumises märgib 5-aastane Oliver, et on emaga juba kaks aastat pidanud majaehituse plaani ja nüüd tahetakse see unistus täide viia.

„Tegelikult oli postituses kirjas väikene-väikene palve. Toetada Oliveri soovi, ema aidata,” kirjutab ema oma avalikus kirjas, „Aga kuna osa rahvast tõlgendas seda kerjamisena, Oliverile vee peale tõmbamisena jne, mis siis ikka.”

Praeguseks on nii abipalve kui kõik muud sissekanded Oliveri kontolt Instagramis kustutatud. Enne seda oli poisil Instagramis ligi 8000 jälgijat.

Oliver Kõvask elab Valgamaal Helme vallas. Ta on kuueliikmelise perekonna pesamuna. Oliver on aktiivne maalaps, kellele meeldib toimetada õues, samuti mängida viiulit, laulda ja tantsida. Lasteaias käib Oliver Tõrvas.

Vaata altpoolt ka videot Oliveri esinemisest kevadel saates „Väiksed hiiglased”.

Oliveri kontole Instagramis postitatud teadeanne. Kujutis: Instagram

Viimased uudised