Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Südameapteek

Confido avas täna vaktsineerimispunkti Võru Kagukeskuse Südameapteegis. Lisaks Võrule avati üle Eesti veel kolm vaktsineerimispunkti, kokku teostab Confido igapäevaselt vaktsineerimist kümnes asukohas.

„Sügis on ukse ees ja haigestunute arv kasvab iga päev, mistõttu on vaktsineerimise kättesaadavus ilmselgelt lähikuude prioriteet nii Confido kui ka kogu Eesti  ühiskonna jaoks,” rõhutas Confido juhatuse esimees Risto Laur ning lisas, et juba avatud kümnele plaanib ettevõte kõige lähemal ajal avada veel mitmeid uusi vaktsineerimispunkte.

Lisaks Võru Südameapteegi vaktsineerimispunktile avati täna kolm punkti Pirita, Mustamäe ja Rakvere Südameapteekides ning Confido teostab vaktsineerimist Ülemiste ja Kivila Südameapteekides tööpäeviti kell 16-19 ja laupäeviti-pühapäeviti kell 12-15. Vaktsineerimine on tasuta.

Ka saab ilma selleks eelnevalt aega broneerimata ennast COVID-19 vastu vaktsineerida Confido kiirkliinikutes Tallinna Nautica keskuses, Lasnamäe Centrumis ja Rocca al Mare keskuses ning Tartu Lõunakeskuses.

Lisaks vaktsineerimisele on Confidol ka 17 testimispunkti, mis asuvad lisaks Tallinnale veel Pärnus, Rakveres, Tartus, Narvas, Võrus, Haapsalus, Kuressaares ja Viljandis. Täpsed asukohad ja lahtiolekuajad leiab siit.

Confido gruppi kuuluvad erinevate kaubamärkide all teenuseid pakkuvad kliinikud: pere-, üld- ja eriarstiabi pakkuv Confido Meditsiinikeskus, kaubanduskeskustes asuvad Confido Kiirkliinikud, Confido Vaimse Tervise Keskus, Confido Sõltuvusravikeskus, Confido Heaolukeskus, töötervishoiule keskenduv Confido Töötervishoid, radioloogiateenuseid osutav Confido Radioloogiakeskus, Confido Laserravikeskus (endine Vitaclinika) ja Confido Päevakirurgiakeskus. Lisaks kuulub Gruppi Perearsti Nõuandeliin OÜ, mis haldab tuntud perearsti nõuandetelefoni 1220. Grupi ettevõtted hõlmavad enam kui viitsadat töötajat.

Viimased uudised