Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: VK

Venemaal Tuula regionaalhaiglas kuumuse tõttu bikiinides koroonapatsiente teenindanud medõele pakutakse nüüd tööd modellina.

23-aastane Nadja, kes kandis haiglas kileülikonna all ainult püksikuid ja rinnahoidjat sai ülemustelt noomida, aga sotsiaalmeedias teda kiidetakse. Samuti astusid noore naise kaitseks välja tema kolleegid ja arstid, vahendab Daily Mail.

Miss X pesufirma juht Anastassia Jakuševa ütles, et pakkus medõele tööd pesumodellina. Plaanis on sõlmida koguni aastane tööleping.

Medõde sai ülemustelt noomida, kuna oli kandnud meedikule sobimatut rõivastust. Naine ütles, et kandis vaid ujumisriideid, kuna tal oli palav. Teadaolevalt on naine ise praegu šokis, kuna kardab kaotada oma töö.

Vene arstide ühenduse juht dr Anastassia Vassiljeva ütles, et meedikud kavatsevad vajadusel medõde kaitsta. Tema väitel on ülemused ise süüdi, kui ei suuda tagada töötajatele sobivaid rõivaid. Teadaolevalt ei ole selline läbipaistev kilerõivas üldse haiglatööks sobilik. Naine pole rikkunud ühtegi seadust.

Naise kolleegid rääkisid, et naine oli tööl ujukate väel, kuna haiglal polnud pakkuda vajalikku rõivastust. Naise kaitseks on välja astunud ka mitmed Vene poliitikud. Sellist rõivastust peetakse koguni heaks, kuna see aitab meespatsientidel loodetavasti kiiremini terveneda.

Viimased uudised