Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

hukkus metsaveoki

Rõuge vallas neljapäeva pärastlõunal juhtunud raskes liiklusõnnetuses kaotas elu 40-aastane mees.

Õnnetus juhtus kella 14.50 ajal Viitina külas Saarlasõ-Kääraku teel, kus põrkasid kokku metsaveok ja sõiduauto Audi.

Esialgsetel andmetel ei andnud veokijuht kolmeharulisel ristmikul vasakpööret sooritades teed peateel liikunud Audile. Kahe sõiduki kokkupõrkes sai Audi juht sedavõrd raskeid vigastusi, et hukkus sündmuskohal.

Politsei selgitas, et 19-aastane veokit juhtinud mees oli kaine ja juhtimisõigusega ning tema õnnetuses viga ei saanud. Audit juhtinud mehe kainus selgitatakse ekspertiisis.

Sündmuskohal töötanud Kagu jaoskonna patrullpolitseinik Meelis Tsopp kirjeldas, et raskete tagajärgedega liiklusõnnetus juhtus kruusateel, kus lubatud maksimaalne kiirus on 90 km/h. Ristmik, kus kaks sõidukit omavahel kokku põrkasid asub kurvi peal, lisaks piirab sel teel mõnevõrra nähtavust ka mägine maastik.

„Kuigi selle konkreetse liiklusõnnetuse üksikasjad on alles selgitamisel, tuletan liiklejatele meelde, et ka väiksema liiklustihedusega külavaheteedel liikudes tuleb arvestada võimalusega, et järgmise künka või kurvi tagant võib ootamatult vastu tulla mõni teine sõiduvahend. Seetõttu on oluline, et juhid ei kaotaks ka hajaasustusega piirkondades ringi sõites ümbritseva suhtes hoolsust ja valvsust,” sõnas Tsopp.

Liiklusõnnetuse täpsemate asjaolude välja selgitamiseks alustati kriminaalmenetlus, mida viib läbi Lõuna prefektuur ja juhib Lõuna Ringkonnaprokuratuur.

ARVED BREIDAKS

Viimased uudised